رفتن به مطلب

خريد از سايت های خارج

MaN@L #KaK A S3!r0

ارسال‌های توصیه شده

من امروز از اين سايت سفارش كالا دادم، جالبه كه اين سايت اصلا آيتم هاشو به صورت تك نميفروشه "كم ديدم كسی تك بفروشه" ولی به صورت فله ای خريد ميكنی سيستم جالبی هم داره تا زمانی كه كالا دستت نرسيده سايت پولی رو كه پرداخت كردی رو به طرف نميده تا شما تائيد كنيد كه كالا صحيح و سالم دستت رسيده و دقيقا همون چيزی هستش كه در توضيحات گفته.

به هر حال من خودم رو قربونی حوص ام كردم ببينم چی ميشه...خوبه توی ايران DHL هست و تحريممون نكرده وگرنه بايد با همين EMS مزخرف سر كنيم.

خواستم اگه كسی از اين سايت خريد كرده هم بياد جواب بده هم اگه نكرده عاقبت منو تو پست (های) بعدی ببينه.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...

خب DHL آيتم رو arrest كرد نامرد كار رو 2 هفته عقب انداخت، طرف هم مجبور شد با EMS بفرسته... خب بالاخره دست ام رسيد دمشون گرم ! (گمرك BEEP)

نوع فولاد 440C كه در مقابل زنگ زدگی مقاومت بيشتری نسبت به 154CM ولی به پای S30V هيچ وقت نميرسه حيف شد كه اين استيل رو كار نكرده بودند (درسته كه مقاومت S30V از همه بيشتره و ديرتر كند ميشه ولی وقتش كه برسه تيز كردنش هم كار حضرت فيله)

به اين سلاح ميگن Karambit ، اين نوع تا شو هستش، اين سيستم پيشترفته ترين سيستم حمل سلاح سرد رو با خودش داره حالا از كجا ميگم، اول اينكه طراحی اين سلاح به گونه ای هستش كه فرقی نميكنه شما تيغه رو بالا يا پايين بگيريد با حالت دست شما كاملا منطبق هستش !

دوم اينكه وقتی شما آماتور هم باشيد و بار اولتون باشه كه دست به اين سلاح ميزنيد مثل حرفه ای ترين افراد كه بيشتر از 1 سال كار كردند سلاح رو مسلح ميكنيد. جالب نيست نشون بدم چطوری اين كار رو ميكنند (اون وقت بهم ميگن چاقو كش)

اگه يكی مثل من باشيد حتما بايد طراحی دسته و تيغه رو خودتون بايد انجام بديد چون در ورزش های رزمی كه در اون سلاح سرد به كار ميره خيلی مهمه كه سلاح به كار گيريتون با اناتومی مچ و كف دست تون هماهنگ باشه و حتما در مورد متالوژی مواد به كار رفته در آلياژ ها و فولاد ها هم اطلاع داشته باشيد. چيزی كه توی هيچ دوجو ای در ايران در مورد اهميتش آموزش داده نميشه !

اين هم برای مشاهده ويدئويی :

http://www.emersonkn...at_karambit.asp

اين ويدئو هم پيدا كردم بد نيست نگاه كنيد :

post-141-0-80753100-1315665279_thumb.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...