رفتن به مطلب

MaN@L #KaK A S3!r0

ارسال‌های توصیه شده

من هميشه دنبال كيف هايی بودم كه نگران ضربه خوردن ونگه داری لپ تاپ رو نداشته باشم... مدل های زيادی رو هم ديدم هم گرفتم از تارگوس گرفته تا سامسونت ولی هيچ كدومشون امنيت كامل نداشتند.

كيف كوله ای هم خيلی برام مهم هستش ولی باز اين مورد هم مشكل داشت...

دلايل من:

نفوذ آب به داخل كيف - ضربه

ولی وقتی از كيف های Pelican Case | پليكان استفاده كردم نظرم به طور كل عوض شد هم گارانتی مادالعمر داره هم دقيقا اون چيزيه كه ميخواستم ولی دو تا عيب اين كيف ها يكی وزن زيادشون و دومی قيمت بالا شون هست كه به نظرم باز ارزشش رو داره.

نمونه هايی كه من استفاده ميكنم

1495cc1 و 1090cc هستش كه كيف اولی وزن خاليش 10 كيلو هستش ! "كمر ديگه برای آدم نميزاره - خب بايد با ماشين اينور اونورش كنيد ديگه !" به خاطر وزنش از 1090cc استفاده ميكنم و جالب تر اينه كه همين مدل رو توی كيف كوله ایم هم جا ميكنم.

وقتی هم اينها رو توی خيابون حمل ميكنم مردم فكر ميكنند دارم دريلی چيزی حمل ميكنم، يك بار هم به خاطر اينكه از دو تا قفل روی كيف اسفتاده كرده بودم پليس كيف رو بازرسی كرد laugh.gif ميگفتند از كيف فاصله بگير، دست به كيف"1495" بزنی شليك ميكنيم (سرپيچش شبيه به كليد ميمونه كه طرف ميخواد بمب بتركونه ! ph34r.gif)

اگه هم كارتون خيلی بخصوص هستش ميتونيد به سايت شركتشون بريد و به صورت سفارشی كيف رو براتون طراحی كنند "مثلا يك قطعه يا سخت افزاری رو ميخوايد كه ديگه از case اون نميخوايد استفاده كنيد و از پوشش خود كيف به عنوان case استفاده ميكنيد، اونها خودشون براتون درست ميكنند هزينه اش هم بين 10 تا 150 دلار در مياد چيز جالبيه"

امكانات اين كيف ها:

ضد آب / اسيد/ ضربه / گرد و غبار

توانايی در معرض آتش قرار گرفتن مستقيم تا 5 دقيقه بدون آسيب به تجهيزات داخل كيف "در مدل 1090 نيست" تا 20 دقيقه هم تست شده.

غوطه ور شدن كيف روی آب با وزن 50 كيلو

تنظيم فشار هوا داخل كيف و خارج به وسيله سرپيچ روی كيف "جالبه آب توش نميره !"

گارانتی مادالعمر - فعلا بعد از 4 سال استفاده از 1495cc1 هنوز مشكلی براش پيش نيومده

آدرس سايت :

http://www.pelican.c...php?Case=1090CC

http://www.pelican.c...hp?Case=1495CC1

حالا نمونه های شما چيه سليقه شما چيه ؟ فاكتور هايتون برای خريد كيف چيه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...