رفتن به مطلب

جدا کردن آخرین ارسالی های برخی انجمن ها

ارسال‌های توصیه شده

سلام

یکی از کاربران انجمن ما این پیشنهاد رو مطرح کرده :

پیشنهاد:

قسمت "آخرین ارسالی ها" در صفحه اول انجمن: به دو بخش کنید!

یک بخش فقط همین چیزهای خبری مثلا فلان گوشی تولید شد و اخبار جدید IT ... و بخش دوم هم مربوط به مطالب و سوالات فنی سایت (یا بقیه مطالب انجمن) باشد.

من بارها در سایتها شنیده ام این مسئله باعث مشکلات شده چون مطالب خبری، این تاپیکهای تخصصی را کنار میزنند.

انصافاً پیشنهاد جالی رو طرح کرده، به نظر شما مدی یا هوکی برای اعمال چنین حالتی وجود داره ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دقيقا يه شماتيك بديد من متوجه بشم... هوك در اين مورد هستش كه به صورت اين نمايش ميده ولی دقيقا متوجه نشدم هر بخش ميخوايد خبر های خودش رو داشته باشه ؟

اگه اون طوری ميخوايد ميتونيد از طريق RSS يه بلوك در مد custom block ايجاد كنيد و rss اون قسمت رو در بلوك بفرستيد تا نمايش بده مثل صفحه اول سايت خودم.

post-141-0-62750100-1309176794_thumb.png

لینک ارسال

دقيقا يه شماتيك بديد من متوجه بشم... هوك در اين مورد هستش كه به صورت اين نمايش ميده ولی دقيقا متوجه نشدم هر بخش ميخوايد خبر های خودش رو داشته باشه ؟

ببین منظور اینه فرض کن کاربری میاد سوال فنی و تخصصی رو مطرح می کنه بعد از ارسال تاپیک مربوطه کاربری دیگه میاد و 20 تا اخبار جدید آی تی رو میزنه اون موقع توی لیست آخرین ارسالی ها و تو بخش آمار پشرفته اون کاربری که مثلاً بعد از چند ساعت میاد ببینه که جواب سوالش رو دادن یا نه یهو می بینه 20 تا خبر جدید تو لیست اومده بالا، خب من می خوام اخبار از ارسالی های سایر انجمن ها تفکیک بشن، اینم بگم اخبار در یه سری انجمن های مشخص عمومی ارسال میشن دیگه ...

من دوتا راه رو مد نظر دارم ببین کدومش به نظرت خوبه :

1. کاربری که سوالی رو مطرح کرده از طریق پیگیری موضع تاپیک مورد علاقه اش و تعیین نوع باخبر سازی در ارسالی مد نظرش اشتارک بشه (که خوشبختانه این مورد به بهترین شکل ممکن زیرساختش در IPB فراهم هستش)
  2. من برم و از طریق هوک پایین صفحه (آمار پشرفته رو میگم) اون انجمن هایی رو که بیشتر نقش حالت عمومی و اخباری رو بازی می کنن رو از لیست شدن توسط این هوک، حذف کنم و فقط کاربران با انتخاب گزینه آخرین ارسالی ها (بالای صفحه) می تونن کلیه ارسالی های انجمن رو ببین. با این کار تو قسمت آمار پیشرفته فقط آخرین ارسالی های بخش تخصصی انجمن روخواهیم داشت .

راستی اون عکسی رو که گذاشتی من ازش چیزی نفهمیدم !!

لینک ارسال

آها ! خب اين طبيعت خود انجمن هستش (من فكر كردم توی‌ يه انجمن داريد هم سوال ميكنيد هم خبر ميفرستيد پست بنده خدا ميره صفحه بعد :huh:)

دو تا راه داره يكی اينه كه همه كاربر ها رو سيستم خبر رسانی رو مثل اينجا فعال كنی اينطوری راحت ميشه دوميش هم لينك RSS همون انجمن رو هم براشون بذاری كه در قسمت RSS انجمن بايد بسازی تا اختصاصی ايجاد كنه بعد بتونند از قسمت RSS سايت مشترك بشند...كار بعدی هم Topic Prefix هستش كه البته اين مد مياد نوع پست رو مشخص ميكنه "مثلا: خبر فوری / مقاله / كمك" كه بعد از اون در قسمت جستجو پست ها رو محدود به نوع پست ميكنه كه باز كمك ميكنه ولی من همون دو تا راه اول رو پيشنهاد ميكنم... انجمن يعنی همين كه مردم ميان تجربه هاشون رو درميون ميذارند ديگه

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...