رفتن به مطلب

مدیریت نظرات ارسالی

ارسال‌های توصیه شده

سلام

می خواستم بپرسم که آیا تو بخش دریافت پنل خاصی برای مدیریت نظرات ارسالی کاربران به فایل های آپلود شده وجود داره ؟

فرض کنبد کاربری به فایلی نظری رو داد، خب یکی از مدیران باید برای نمایش عمومی تاییدش کنه ولی این مدیر از کجا بفهمه این نظر تو کدوم قسمت بخش دانلود ارسال شده ؟

در سامانه دانلود برای تائید فایل های ارسالی پنلی رو لحاظ کردن که مدیر وقتی وارد سامانه میشه گزینه مدیریت رو می بینه و از اونجا میتونه چک کنه که مثلاً امروز چه فایل هایی جدیداً ارسال شدن یا اینکه به عنوان لینک خراب گزاش شدن . آیا یه همچین چیزی برای کامنت هایی که گذاشته میشه وجود داره؟

ممنون .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ! :angry:

همين الان پيش پای شما اين ورژن رو تست كردم يكی بياد به من بگه Approval function اش كجاست ! تو تصوير گم شده (اگه ورژن قبليش بود باز مشخص بود اين ورژنش راست چينش مشكل داره)

در يك كلام من سيستم مديريت پيام به شكلی كه مديريت فايل ها هست در سيستم نديدم ! (متاسفانه، شايد من Noob ام ولی من اين سوال رو مطرح ميكنم ببينم از اون وری ها كی ميدونه راه و چاهش چيه ميام اينجا اطلاع ميدم)

اين چيز هايه كه من ديدم:

فقط برای كسايی كه اون فايل رو Like كردن (توی تصوير) ميتونند باخبر بشند ! (بايد توی قسمت "Notification Defaults" قسمت -new_comment- رو برای اعضا فعال كنيد) توی Live Search in ACP بنويسش

مورد بعدی اينه كه در انتهای صفحه فايل ها يه قسمت فيلتر وجود داره كه شما قسمت نظر رو انتخاب ميكنيد و ديگه بقيه اش رو خودتون ميدونيد.

post-141-0-18514100-1308522600_thumb.png

post-141-0-42846500-1308522608_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...