رفتن به مطلب

مشكل برطرف شد |‌| مشکل با تقویم

MOTA

ارسال‌های توصیه شده

من می خوام تقویم استفاده کنم

فرومم ورژن 3.1.4 هستش ولی تقویم رو نمی دونم

می خوایم یه رویداد اضافه کنم اما هربار که میزنم و ارسال می خوام کنم این پیغام خطا رو میده :

مشکلی پیش آمده است

متاسفانه مشکلی پیش آمده است.اگر نمی دانید چگونه از امکانات سایت استفاده کنید یا با مشکلی برخورده اید به بخش راهنمای سایت مراجعه نمایید

[#10410] شما مجاز به انجام چنين عملی نيستيد ، این ممکن است به این دلیل باشد که شما وارد حساب کاربری خود نشده اید.

نمی دونم چــرا ، دسترسی هم درست تنظیم کردم از مدیریت

می خوام یه رویداد بزنم که مال مثلا 10 روز دیگســـت ... و پائین فروم هم بزنه که مثلا تا 10 روز دیگــه این اتفاق می افته..!

تو مدیریت اینا بود ، اما کار نمی کنند..چرا؟ ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یک قسمت از تنظیمات دسترسی به تقویم هست که باعث این قضیه میشه

Group permission مربوط به تقویم را از مدیریت بررسی کنید که ببینید شما دسترسی لازم برای اضافه کردن یک رویداد را دارید ! ؟

لینک ارسال

در قسمت Calendar Manager یکجا برای دسترسی ها هست ، بنده برای Admin که خودم باشم رو همه ی دسترسی ها رو تیک زدم !!!

لینک ارسال

ميگم شما Calendar: Event Limit چقدر هست ؟ " دقيقا همونجايی كه تقويم رو ايجاد كرده (اسمشو نوشتی تقويم فروم) يه قسمت دسترسی هم براش اورده "درست هم گفتی دقيقا انجامش دادی چون توی Group Permission كه از طريق سربرگ member هستش ليست نشده"

الان من سايتت رو چك كردم اسم تقويمت شده " تقويم فروم " فايل فارسی ساز تقويم رو هم دانلود كن

لینک ارسال

Event Limit رو زده بودم 20 پس از اون نباید باشه

دسترسی ها هم پس مشکل نداره ؟!

این تقویم فارسی رو دریافت کردم چی کارش باید کنم ؟! آموزشی نداره واسه ما آماتورا :blink: :huh:

لینک ارسال

اطلاعات مديريت سيستم ات رو برام به ايميل ام بفرست تا چك كنم.

در مورد ترجمه هم شما همون طور كه فايل فارسی ساز IPB رو به سيستم اضافه كرديد، بايد به قسمت زبان بريد و فقط فايل مورد نظر رو به سيستم بديد تا قسمت تقويم فارسی بشه

لینک ارسال

سيستم بازبينی شد

شما زمانی كه ارتقا به نسخه بعدی ميدهيد حتما App های اون رو هم به روز كنيد ! -بعد از اينكه بروز رسانی شدند سيستم به حالت نرمال برگشت.

لینک ارسال

با توجه به اينكه مشكل كاربر مربوطه برطرف شده است، تاپيك بسته ميشود. در صورتی كه مشكل برطرف نشده است لطفا به صورت پيام خصوصی درخواست باز شدن مطلب را بدهيد.

در صورت داشتن سوال در موارد ديگر لطفا تاپيك جديد باز كنيد، متشكرم

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...