رفتن به مطلب

خبر های جديد از IPS

MaN@L #KaK A S3!r0

ارسال‌های توصیه شده

[impcontv2]

سلام چطورين ؟ خيلی وقت بود كه سايت رو بروز نكردم حالا كه اومدم تا براتون اخبار بگم !

[tl01=0]نسخه جديد IP.Nexus و IP.Blog منتشر شد[/tl01]

IPS دومين بروز رسانی نسخه IP.Nexus 1.2.0 برای كاربران IP.Nexus ارسال كرد كه نقاط امنيتی نسخه قبلی رو برطرف كرده، برای استفاده از اين برنامه شما بايد از IP.Board 3.1.4 استفاده كنيد و در نسخه های قبلی IP.Board به هيچ عنوان كار نخواهد كرد.

بعد از اون IP.Blog 2.3.2 بود كه باگ های نسخه قبلی خودش رو ترميم كرد، اين سامانه به اعضای سايت اين امكان رو در اختيارشون قرار ميده كه وبلاگ شخصی راه اندازی كنند، اين سامانه فقط بر روی IP.Board 3.1.4 اجرا ميشه و به هيچ وجه روی نسخه های قبلی خودش نصب نميشه.لينك خبر

[tl02=0]خبر هایی از نسخه 3.2[/tl02]

تغييرات خيلی زيادی در اين نسخه اطلاع رسانی شده بزاريد اين تصوير رو اول بهتون نشون بدم

post-141-0-42337800-1299281631_thumb.png

اين تصوير در حقيقت صفحه مديريت رو نشون ميده كه با لينك شدن سربرگ ها دسترسی به بقيه قسمت ها سريعتر انجام ميگيره همين طور قسمت جستجو زنده اون كه در قسمت مديريت وجود داشت بهينه سازی شده !لينك خبر

خبر ديگه در مورد سيستم جديد محبوبيت هستش كه به طور كل تغيير كرده و ديگه نيازی به مد Ajax Thanks نيست !لينك خبر

خبر ديگه باز بر ميگرده به تغييرات سيستم تقويم اين يكی پنجمين ارتقا كيفيت تقويم بوده ! همون طور كه دوستان شاهد بودند به دليل اينكه قسمت تقويم IP.Board با شمسی شدن مشكل داره فعلا خبر افزايش قابليت های اين قسمت به درد ما نميخوره !‌خودم هم اين مساله رو در وبلاگ شركت اعلام كردم كه بعد از پر سو جو هنوز برنامه ای برای افزايش كارايی سيستم تقويم برای تقويم های ديگه وجود نداره "منظورم تنها شمسی نبود"

دوستان با من همكاری كنند و اين درخواست رو به صورت گسترده به IPS بدهند تا در نسخه نهايی شاهد اضافه شدن تقويم شمسی هم باشيم.لينك خبر

خبر ديگه مربوط ميشه به بهينه سازی مديريت مطالب ، در اين قسمت IPS از طريق نظرات مشتری های خودش قسمت هايی از سيستم رو بازبينی كرده و كاربران در نسخه 3.2 ميتوانند مطالب خودشون رو سريعتر و دقيق تر و منسجم تر دسته بندی و دنبال كنند.لينك خبر

و خبر آخر از ورژن 3.2، در اين نسخه مديريت كاربران ساده تر شده !لينك خبر

[tl03=0]سامانه گالری IP.Gallery 4.0.0 رو نمايی شد ![/tl03]

اگه قبلا از اين سامانه استفاده كرده بوديد متوجه ميشيد كه انعطاف و قدرت فوق العاده ای گرفته كه نسبت به نسخه قبل بسيار تغيير كرده ! من خودم از اين سيستم استفاده كرده ام و هنوز هم نتونستم از تمام توانايی هاش استفاده كنم ! دوستانی كه از IP.Content استفاده ميكنند تا ارسال نسخه IP.Gallery 4.0.1 صبر كنند تا برای اين سيستم هم بلوك های مخصوص به خودش رو IPS همراه با نسخه جديد IP.Content برای دانلود بذاره !! پس هنوز عجله نكنيد...لينك خبر

[/impcontv2]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...