رفتن به مطلب

بعد از آپدیت از ۳.۰.۱ به ۳.۱.۴

ارسال‌های توصیه شده

در مورد اول بايد بگم كه مشكلی نيست، ولی برای پيشگيري از خطا های برنامه، بهتره كه اين مقدار ها رو به Php.ini خودتون اضافه كنيد :

suhosin.post.max_vars: 4048
suhosin.request.max_vars: 4048 

البته 8192 بد نيست :D

در مورد دوم ! اين يكی رو بايد با آقا وحيد تماس بگيريد تا براتون 2 تا فايل شمسی رو بهتون بده... مثل قبل ديگه:wacko:

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه مشکل دیگه بود، که دقیقا داشتم مطلبشو ارسال می کردم تا روی "ارسال مطلب" کلیک کردم، حجم اینترنتم به پایان رسید ! :wacko:

خب، من مدتی پیش به آقای نامنی گفتم که انجمن شما با سافاری مشکل دارد، حال وقتی خودم بروز رسانی کردم انجمن من هم مشکل دار شد ! (مشکل اسکرول افقی است، که به سمت +∞ (مثبت بی نهایت) میل می کند :D !)

فایل Php.ini را کجا می تونم ببینم ؟!

post-9-0-29659800-1294952267_thumb.jpg

ویرایش شده توسط alix
لینک ارسال

در مورد فايل Php.ini ميتونيد به مسئول هاستينگ "اگر از -هاستينگ مشترك- استفاده ميكنيد" بگيد تا براتون تغيير بده.

اگر مقدور نبود ميتونيد يه فايل به نام php,ini توی قسمت root هاستتون قرار بديد و بعد مقدار های مورد نظر رو توش بريزيد.

ديگه اگه نه مورد بالا رو گذاشتند و نه مورد پايين كار كرد به فكر عوض كردن هاستينگتون باشيد چون ديگه خيلی دارند خسيس بازي در ميارند :wacko:

در مورد اون مشكل هم دقيقا خودم هم نميدونم چرا اين اتفاق ميوفته از css پوسته است يا چيز ديگه خبر ندارم... خودم هر توی بعضی از انجمن ها ديدم ولی با Firefox و IE 8 - 9 مشكلی توش نديدم، چرا توی 8 يكي دو بار ديدم يادم نيست كی بود :D خود وحيد بياد توضيح بده بهتره، من از طراحی هيييچ نوفهمم...

لینک ارسال

حوصله سرو کله زدن با این خارجی ها رو ندارم! پس باید خودم دست بکار شم ! خوب توی php.ini چه چیزایی باید قرار بدم !

یادمه چند سال پیش که ازین هاست های درپیت داشتم سر جوملا به مدیرش php.ini رو گفتم بعد اون بنده خدا هم به فایل php.ini داد بعد گفت هر زمان این مشکلا رو داشتی توی ۲-۳ جا بهم گفت که باید قرارش بدم ... متاسفانه هفته قبل کل اطلاعات هاردم پاک شده، بیش از ۳-۴ ترابایت اطلاعاتم پاک شده که اینم قاتیشون بود .... :wacko:

لینک ارسال

اين نمونه فايل php.ini هست كه خودم ازش استفاده ميكنم

-بسته به سرور و مشخصات اون اين فايل جا های مختلفی ميتونه قرار بگيره

ولی ميشه اين رو توی قسمت public_html ريخت كه قسمت root به حساب مياد، اگه انجمن شما sub نيست اين فايل بقل index.php قرار ميگيره ، آقا وحيد خودش هاستينگ اداره ميكنه ايشون پخته ترند

php.zip

لینک ارسال

حوصله سرو کله زدن با این خارجی ها رو ندارم! پس باید خودم دست بکار شم ! خوب توی php.ini چه چیزایی باید قرار بدم !

اااا كاری نداره يه تيكت بزن بهشون بگو لطفا اين مقدار ها رو برای سايت من تغيير بديد تا اسكريپت نحيف ام درست كار كنه -- اين صرفا واسه نمونه است...

Dear Sir/Madam

I have technical difficulties with my website script, Please change this values in php.ini to fix the errors.

-CODES-

Best Regards -BLAH-

نمی دونم، والا ..!.. هیچ جوابی نیست ... :wacko:

من IQ 90 بود نذاشتند برم دبيرستان، يه كم واضح تر بگو ببينم هيچ جوابی نيست يعنی چه ؟

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...