رفتن به مطلب

iMedia System v2.0.1 به همراه فارسی ساز !!

MaN@L #KaK A S3!r0

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. چطوره ؟

• خوبه
      3
    • بده
      0
    • چيزه
      0

ارسال‌های توصیه شده

خب اين سيستم ويدئويی مشكل قبلياشو حل كرده كسايی كه ميتونند يه تست از اين بگيرند دانلود كنند من خودم روی لوكال گرفتم هم روی 3.0.5 كار كرده و هم روی 3.1.1 ورژن 3.1.2 رو ندارم :unsure: "ليسانس ام جواب اين رو نداد !;)

iMedia Station 2.0.1.zip

اين هم لينك فايل زبانشه اگه از فايل 1.0.5 استفاده كرده ايد لازم نيست كه دوباره دانلود كنيد !

http://ipsfarsi.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=211

يه سری هم از تنظيمات اين برنامه رو تغيير دادم اگه باگی ديديد حتما همين جا يا با pm به من گزارش بديد !

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من ورژن 3.1.2 با ليسانس رسميش رو دارم ولي من اون يكي imedia رو نصبش كردم الان چه جوري بايد اين يكي رو روي سايت اصلي نصب كنم(منظورم يه جوري باشه كه مطالبم نپره :unsure: )

منم روي لوكال نصب كردم مشكلي نداشت . ;)

لینک ارسال

سوال خوبی بود !

نه نگران نباش نميپره فقط فايل css كه تغيير دادی رو نگه داشته باش ولی فكر نكنم css رو تغيير بده ولی هميشه از كل سايت يه پشتيبان داشته باش !

فايل فارسی رو نياز نداری دانلود كنی

اين دفعه حتما Mp4 و avi و wmp رو يه تست بگير ! :unsure: "لابراتور من شدی" خواهشا

ویرایش شده توسط Magi<3
ممنون از تست گيريت
لینک ارسال

سلام

من نسخه قبلي رو كامل پاك كردم و بعد اين نسخه جديد رو نصبش كردم .

اين نسخه از نسخه قبلي كامل تره ولي نتايج زير رو ازش گرفتم :

- با فرمت FLV مشكلي نداشت .

- فرمت MP4 رو اصلاً لود نمي كنه و انگاري پليرش مثل نسخه قبلي با فرمت MP4 مشكل داره :unsure:

- فرمت mp3 رو عين آب خوردن پخش مي كنه حتي رون تر از فرمت FLV

ولي من يه بارم گفتم بازم ميگم بهتره فرمت هاي ويدئوي رو با نرم افزارهاي كانورتور به فرمت FLV تبديل كنيم .

از دوست خوبم جناب Magi<3 هم تشكر مي كنم باز اگه امر ديگه اي باشه ما در خدمتيم ;)

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

يه قسمت هايی از اين برنامه "خود برنامه اصلی" مشكل داره كه كلمات رو لينك نكرده برای ترجمه بعضی از جا ها هم اصلا string برای اين كار نذاشته كه بايد انجام بگيره ! از اونجايی كه سازنده اين كد رو سايت IPS جريمه كرده "برای استفاده از كد های نال و در اختيار قرار دادن كد های IPS به غير ليسانسه ها" فعلا در دسترس نيست كه اين اشتبا هات رو درست كنه !

اگر وقت كردم انجام ميدم براتون ميزارم "خودم هم لازم دارم پس چی‌!"

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...