رفتن به مطلب

سیستم سازی

ارسال‌های توصیه شده

سلام 

خوبید دوستان؟

من دنبال یه سری تغییرات اساسی تو انجمنم هستم! چند سال که سایت دارم ولی خب چون سیستم دیفالت ای پی اس نصبه و تغییراتی توش ندادم احساس میکنم دیگه بازدهی نداره، یه سری تغییرات برای رنک‌ها و سیستم مدال دهی مد نظرمه اما چون اطلاعی ندارم در مورد نحو کارکرد ابزارهای ای پی اس نمیدونم قابل اجرا شدن هست یا نه، اگه میتونین یک مشاوره بهم بدین یا قبول پروژه کنید.

خانواده بزرگ ای پی اس فارسی 🙋🏽‍♂️

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ در ۲۰:۱۶، HangOver گفته است:

سلام 

خوبید دوستان؟

من دنبال یه سری تغییرات اساسی تو انجمنم هستم! چند سال که سایت دارم ولی خب چون سیستم دیفالت ای پی اس نصبه و تغییراتی توش ندادم احساس میکنم دیگه بازدهی نداره، یه سری تغییرات برای رنک‌ها و سیستم مدال دهی مد نظرمه اما چون اطلاعی ندارم در مورد نحو کارکرد ابزارهای ای پی اس نمیدونم قابل اجرا شدن هست یا نه، اگه میتونین یک مشاوره بهم بدین یا قبول پروژه کنید.

خانواده بزرگ ای پی اس فارسی 🙋🏽‍♂️

سلام، من میتونم پروژه رو واستون انجام بدم. اگر مایل بودید برای هماهنگی تلگرام (whoismh11@) پیام بدید.

لینک ارسال

سلام مجدد

من دنبال یه برنامه امتیاز دهی هستم که کاربر با فعالیت های که تو انجمن میکنه بتونه  امتیاز جمع کنه و بعد با اون امتیازها بتونه مثلا یکسری لینک ها یا تاپیک ها رو باز کنه!
همچین برنامه ای رو میشناسین ؟

لینک ارسال

سلام

برنامه member shop نصب کردم! اپشن های خیلی خوبی داره ولی اون چیزی که میخوام نداره!

اینجا برنامه نویس ای پی اس هست که بصورت حرفه ای کار کنه که ما تو اپدیت های برنامه به مشکل نخوریم ؟

لینک ارسال

سلام داداش

من پیام خصوصیم بستس میتونی توی واتساپ بهم پیام بدی یه راهنمایی ازت میخواستم.

09034713720

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...