رفتن به مطلب

دانلود پوسته Catmunity Light Theme (+ ویژه IPS 4.6.x)

ارسال‌های توصیه شده

پوسته Catmunity Light Theme (+ ویژه IPS 4.6.x)

درود دوستان، وقتتون بخیر

خب من تصمیم گرفتم پوسته ای که دو سه روزی میشه که روش کار کردم و به نظر خودم چیز جالبی هم در نهایت از کار در اومدش رو هم اینجا برای استفاده شما دوستان و عزیزان قرار بدم، امیدوارم که سلیقه من مورد پسندتون باشه 😉

پوسته Catmunity Light Theme در واقع همون پوسته (پیش فرض) خود IPS هستش که یه سری تغییراتی که مشاهده میکنین درش اعمال شده تا از اون حالت کسل کننده و بی روح در بیاد (البته از نظر من) 😅

نکته بعدی اینکه تصمیم دارم نسخه تیره همین پوسته (یا همون Catmunity Dark Theme) رو هم اگر وقت شد با شما به اشتراک بگذارم برای علاقه مندان به حالت شب! (البته اگر استقبال شد!) 😄

اینم اضافه کنم که من سعی نکردم زیادی شلوغ کاری کنم، صرفا مد نظرم بود که یه پوسته سبک و همه کس پسند و تا حدودی هم متفاوت تر از پوسته پیش فرض خود IPS بشه، که امیدوارم اینچنین شده باشه البته! 😍

فونت وب وزیر رو به صورت پیش فرض روی این پوسته قرار دادم، البته در صورت تمایل میتونین فونت دلخواه خودتون رو اعمال کنین (آموزشش تغییر فونت هم داخل انجمن جستجو کنین موجوده)

و اینکه دو مورد Badge یا نشان هم در پوسته قرار دادم بدین صورت کرد که (به اسکرین شات پروفایل کاربری مراجعه کنین) :

• وقتی کاربری روز تولدش باشه، البته در صورتی که تاریخ تولدش رو در بخش نمایه وارد کرده باشه، پیام تبریک شما در پروفایلش در قالب یک نشان نمایش داده میشه
  • یک نشان هم به صورت پیش فرض برای گروه کاربری شماره 4 یا همون مدیریت کل اعمال شده، البته شما میتونید مشابه این کار رو برای سایر گروه هایی که تمایل دارید انجام بدید (آموزش این مورد هم داخل انجمن قرار داده شده، جستجو کنین)

در آخر یه سری باگ ها و مشکلاتی که در حالت راست چین و زبان فارسی در نسخه 4.6 وجود داشته، مثل اون بخش پیشرفت کسب رتبه ها (Rank Progress) فیکس شدند

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

📋 آموزش نصب پوسته :

پنل ادمین > شخصی سازی > ظاهر (پوسته ها) > اضافه کردن (دکمه سبز رنگ بالا سمت چپ) > بارگذاری دستی (manual upload) > فایل xml. پوسته رو بارگذاری کنید > بعدی > چند ثانیه صبر کنید عملیات پردازش تموم بشه > تمام

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

📋 اطلاعات (درباره) پوسته :

• نسخه پوسته : v1.0.0
  • هماهنگ با نسخه : IPS 4.6.x
  • کپی رایت نداره!
  • رایگانه!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...