رفتن به مطلب

ارور و ایجاد بخش و فهرست

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز عید همتون مبارک.

دوستان من چند تا سوال دارم که تو یک پیام میگم که اسپم نشه.

اول اینکه من وارد پنل ادمین انجمنم که میشم سه تا ارور میده که عکسش رو براتون میزارم

و همچنین اگه بخوام انجمن رو به این شکل کنم مثلا فهرست تغییر بدم و همچنین کاربرا بتونن به هر شخصی پیام بدن و همچنین بتونم گوشه های سایت یک بخشی بزارم که پروژه های انجمن و ... رو گذاشته باشه به صورت بخشی باید چیکار کنم و همچنین بخش چه کسانی انلاین هستن و بخش های دیگر که تو شات هست ممنون میشم راهنمایی کنید

Capture.PNG

Capture1.PNG

Capture3.PNG

Capture4.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تیم مدیریت/توسعه دهنده

درود بر شما.

5 ساعت قبل، alizadehanarakiali گفته است:

اول اینکه من وارد پنل ادمین انجمنم که میشم سه تا ارور میده که عکسش رو براتون میزارم

این ارور ها، 2 تاشون مربوط به آپدیت ها و بروزرسانی های جدید سیستم هست که هنوز فعلا در دسترس قرار گرفته نشدن و به محض در دسترس قرار گرفتن، قرار میدیم و شما میتونید بر روی انجمن بریزید و استفاده کنید ( پچ هستن بیشتر تا نسخه های رسمی )
اما مورد "کارهای تعمیرات و نگهداری" رو باید از "پنل مدیریت > سیستم > تنظیمات > پیکربندی پیشرفته" یک Cron job ست کنید (البته همونطور که نوشته شده، زمانی که مطالب و محتوای انجمن بیشتر بشه، خودکار این عملیات انجام میشن و نیاز نیست. این لینک رو ببینید بد نیست: کلیک کنید

5 ساعت قبل، alizadehanarakiali گفته است:

و همچنین اگه بخوام انجمن رو به این شکل کنم مثلا فهرست تغییر بدم و همچنین کاربرا بتونن به هر شخصی پیام بدن و همچنین بتونم گوشه های سایت یک بخشی بزارم که پروژه های انجمن و ... رو گذاشته باشه به صورت بخشی باید چیکار کنم و همچنین بخش چه کسانی انلاین هستن و بخش های دیگر که تو شات هست ممنون میشم راهنمایی کنید

برای این کار در سمت راست انجمن زمانی که با کاربر مدیر کل وارد میشید، یک منوی کشویی نمایش پیدا می کنه(همون صفحه اصلی انجمنتون) که بهتون قابلیت ویرایش و اضافه کردن Widget ها رو میده و افزونه ها + برنامه های مختلفی هم برای این کار موجود هستش، با کمی جستجو در بخش دریافت و بخش های مربوطه میتونید پیدا کنید.

موفق باشید.

لینک ارسال

۴ ساعت قبل، محمد قاسمی گفته است:

درود بر شما.

این ارور ها، 2 تاشون مربوط به آپدیت ها و بروزرسانی های جدید سیستم هست که هنوز فعلا در دسترس قرار گرفته نشدن و به محض در دسترس قرار گرفتن، قرار میدیم و شما میتونید بر روی انجمن بریزید و استفاده کنید ( پچ هستن بیشتر تا نسخه های رسمی )
اما مورد "کارهای تعمیرات و نگهداری" رو باید از "پنل مدیریت > سیستم > تنظیمات > پیکربندی پیشرفته" یک Cron job ست کنید (البته همونطور که نوشته شده، زمانی که مطالب و محتوای انجمن بیشتر بشه، خودکار این عملیات انجام میشن و نیاز نیست. این لینک رو ببینید بد نیست: کلیک کنید

برای این کار اس سمت راست انجمن زمانی که با کاربر مدیر کل وارد میشید، یک منوی کشویی نمایش پیدا می کنه که بهتون قابلیت ویرایش و اضافه کردن Widget ها رو میده و افزونه ها + برنامه های مختلفی هم برای این کار موجود هستش، با کمی جستجو در بخش دریافت و بخش های مربوطه میتونید پیدا کنید.

موفق باشید.

با سلام و عرض خسته نباشید اقای امیر حسین قاسمی ممنونم از جواب شما و همچنین عیدتونم مبارک

قربان من حتی قالب رو هم تغییر دادم و اوکی بوده ولی قالب تغییر پیدا نکرده باید چکاری انجام بدم؟

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
11 ساعت قبل، alizadehanarakiali گفته است:

با سلام و عرض خسته نباشید اقای امیر حسین قاسمی ممنونم از جواب شما و همچنین عیدتونم مبارک

قربان من حتی قالب رو هم تغییر دادم و اوکی بوده ولی قالب تغییر پیدا نکرده باید چکاری انجام بدم؟

خب ممکنه از قالبی که استفاده می کنید کپی رایت قالب رو رعایت نکردید؟ چون طراح قالب میتونه بهتون کمک کنه و مشکل رفع بشه!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...