رفتن به مطلب

نماد اعتماد الکترونیکی

Arash.Ranjbar

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان،

شاید تا حالا زیاد شنیده باشین که برای گرفتن درگاههای بانکی نیاز به دریافت نماد الکترونیکی هست. من بعد تقریبا یک سال موفق شدم که این نماد رو دریافت کنم فقط مونده هزینشو واریز کنم تا کد نماد رو بهم بدم.

حالا سوالی که پیش میاد:

آیا با گذاشتن نماد اعتماد الکترونیکی صاحب وبسایت مشمول دادن مالیات میشود؟

چون من تو اینترنت در این خصوص زیاد شنیدم که میگن بعد چند ماه از اداره مالیات زنگ میزنن که چون صاحب کسب و کاری باید بیای اداره مالیات ثبت نام کنی و مشمول مالیات بشی!

از دوستان خواهشا اگر اطلاعات و تجربیاتی در این زمینه دارند یه توضیح کامل و مفصل ارایه بدن.

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

توضیحات زیادی اینجاست

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://javabkoo.com/question/5a8c8a11bab8122c137674c9&ved=2ahUKEwiBneHRl4vnAhVTZM0KHXtJAQ0QFjAEegQIARAB&usg=AOvVaw0mWjXa3y3adlYr9jojKUaR&cshid=1579283137760

و از طرفی بله دریافت میشه ولی نه به اون صورت 

توصیه ی من ارسال سوال به بخش پشتیبانی ای نماد هست

سپاس

لینک ارسال

دستتون درد نکنه توضیحاتشو خوندم ولی هرکس یه حرفی میزنه آدم مونده چیکار کنه.

با پشتیبانی هم که حرف میزنی میگن ما در جریان نیستیم با اداره مالیات صحبت کنید.

لینک ارسال

بنده یک سال هست دارم استفاده می کنم ولی تو این یکسال چیزی از بنده نخواستن ولی طی تماس بهم گفته بودند 2.5 درصد سالیانه مالیات باید بدم

لینک ارسال

در 15 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام دوستان،

شاید تا حالا زیاد شنیده باشین که برای گرفتن درگاههای بانکی نیاز به دریافت نماد الکترونیکی هست. من بعد تقریبا یک سال موفق شدم که این نماد رو دریافت کنم فقط مونده هزینشو واریز کنم تا کد نماد رو بهم بدم.

حالا سوالی که پیش میاد:

آیا با گذاشتن نماد اعتماد الکترونیکی صاحب وبسایت مشمول دادن مالیات میشود؟

چون من تو اینترنت در این خصوص زیاد شنیدم که میگن بعد چند ماه از اداره مالیات زنگ میزنن که چون صاحب کسب و کاری باید بیای اداره مالیات ثبت نام کنی و مشمول مالیات بشی!

از دوستان خواهشا اگر اطلاعات و تجربیاتی در این زمینه دارند یه توضیح کامل و مفصل ارایه بدن.

با تشکر

هر سایت یا رسانه دیجیتالی که کالا یا محصول دیجیتال بفروشه مشمول مالیات 9 درصدی هست حالا بسته به مجوز ها و فعالیت هایی که داری این درصد کمو زیاد میشه برای مثال طراحی پلاگین قالب مالیاتش صفر هست ولی فروش پلاگین به صورت فایل دانلودی مالیاتش 9 درصده که البته از شما نمیگیرن از خریدار میگیرن و طبق قانون اداره مالیات شما میتونه زمان ثبت سفارش مبلغ مالیاتو به فاکتور اضافه کنی و از کاربر بگیری در واقع از خریدار نمیگیرن ولی از فروشنده میخوان ولی این اجازه بهت میدن از خریدار بگیری ( کلا سر ته نداره ) من تا حالا 6 تا نماد گرفتم 2 تا شناسنامه رسانه دیجیتال گرفتم فقط یکبار اداره مالیات بهم زنگ اونم نرفتم ببینم چه خبره چون سایتی که براش زنگ زده بودن بعد دو سال جمع کردم

در کل برای قانون مندی کسبو کارت باید نماد داشته باشی نماد و ساماندهی با هم میدن بهت تو که الان کارای اداریتو کامل کردی منتظر پرداختی مطمئن باشه به اداره مالیات معرفی شدی منتها تا سال بعد نمادتو تمدید نکنی بهت زنگ نمیزنن مگر اینکه فروشگاه شاخی داشته باشی

ویرایش شده توسط حسن قاسمی نیا
لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، حسن قاسمی نیا گفته است :

در کل برای قانون مندی کسبو کارت باید نماد داشته باشی نماد و ساماندهی با هم میدن بهت تو که الان کارای اداریتو کامل کردی منتظر پرداختی مطمئن باشه به اداره مالیات معرفی شدی منتها تا سال بعد نمادتو تمدید نکنی بهت زنگ نمیزنن مگر اینکه فروشگاه شاخی داشته باشی

من تو فروشگاه چیز خاصی قرار نیست بفروشم فقط فایلهای دانلودی با فرمت pdf یا word هستش حالا گیرم که من مالیاتو از خریدار گرفتم اونا چجوری می خوان بگن که مثلا من تو یه سال اینقد درآمد داشتم و چقدر مالیات باید بدم

از یه طرفم شاید من تو یه سال اصلا فروشی نداشته باشم باز با چه حسابی ازم مالیات میگیرین 🤔😅😅

لینک ارسال

ب

در 3 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

من تو فروشگاه چیز خاصی قرار نیست بفروشم فقط فایلهای دانلودی با فرمت pdf یا word هستش حالا گیرم که من مالیاتو از خریدار گرفتم اونا چجوری می خوان بگن که مثلا من تو یه سال اینقد درآمد داشتم و چقدر مالیات باید بدم

از یه طرفم شاید من تو یه سال اصلا فروشی نداشته باشم باز با چه حسابی ازم مالیات میگیرین 🤔😅😅

بنا بر خود اظهاری و گردش تراکنش از درگاه بانکی

اگر هم اظهار نامه ندی جریمه میکنن

ولی فعلا برای سایتهای اینترنتی خیلی سخت گیری نکردن و اگر تراکنش زیاد باشه قطعا باید مالیات داد

لینک ارسال

در در 28 دی 1398 در 14:06، Arash.Ranjbar گفته است :

از خودت اظهار نامه میگیرن بعد تراکنش های بانکیت هست

سازو کار اداره مالیات خیلی دقیقه برادر من عملا فرار مالیاتی فقط برای خر پولاست مطمئن باشه خیلی راحت ریز تراکنش های شمارو در میارن و اگه اشتباه حساب کتاب کرده باشی یک جریمه خوشگل نسارت میکنن

ویرایش شده توسط حسن قاسمی نیا
لینک ارسال

در در 28 دی 1398 در 14:06، Arash.Ranjbar گفته است :

سازو کار اداره مالیات خیلی دقیقه برادر من عملا فرار مالیاتی فقط برای خر پولاست مطمئن باشه خیلی

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...