رفتن به مطلب

درخواست مشاوره و راهنمایی

ارسال‌های توصیه شده

سلام من چندتا راهنمایی میخواستم

1-یک این که چرا انجمن تو کامپیوتر من بدون فونت نمایش داده میشه اما تو گوشی با فونت

2-دوم من برای ثبت نام میخوام فیلد جدیدی اضافه کنم به نام موبایل ممکنه راهنمایی کنید کجا میشه این فیلد اضافه کرد

3-من یک افزونه میخوام که به کاربرها دسترسی متفاوت بده مثلاً من میخوام کاربران اولاً به واسطه امتیازشون تو لایک و پست گذاشتن بتونن یه تاپیک خاص رو ببینن یعنی فرض کنید من 10 تا تالار تخصصی دارم و هر تالار یه تاپیک مخفی میخوام داشته باشه از اونجایی که کاربر تالار 1 با 2 فرق میکنه میخوام برای کاربرهای گروه 1 تعریف کنم اگر 10 تا پست گذاشتند در انجمن، پست مخفی موجود در تالار 1 براش نمایش داده بشه.

پیشنهادتون برای این موضوع چیه؟

پوسته  خود IPSFarsi چی هست و چطور میشه انجمنم شبیه این کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

در مورد سوال اولتون باید بگم که اول از همه کش مرورگرتون رو پاک کنین و یا از داخل ادمین از قسمت پشتیبانی "قسمتی به درستی کار نمی کند" را انتخاب و ادامه را بزنید.

در مورد سوال دومتون وارد مسیر زیر بشید:

ادمین > کاربران > نمایه ها > گزینه های نمایه

وقتی که وارد مسیر بالا میشین در قسمت پایین یه گزینه ای به اسم "اطلاعات شخصی" یا "personal information" هست که از ایجا روی علامت + کلیک می کنین و تو صفحه ای که براتون باز میشه تنظیمات فیلد دلخواهتون رو انجام میدین.

در مورد سوال سومتون باید بگم که هیچ ایده ای ندارم. (در کل میشه یه گروه کاربری رو از مشاهده یک تالار محروم کرد ولی اینکه بعد از رسیدن به یه امتیاز خاص بتونه تالار رو مشاهده کنه نمیدونم.) ولی شما میتونین دستی بعد از اینکه امتیاز کاربر به حد مشخصی رسید تالار رو براش باز کنید.

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، hamidsalavati گفته است :

پوسته  خود IPSFarsi چی هست و چطور میشه انجمنم شبیه این کنم؟

http://bit.ly/34InEaF

لینک ارسال

در 17 ساعت قبل، hamidsalavati گفته است :

3-من یک افزونه میخوام که به کاربرها دسترسی متفاوت بده مثلاً من میخوام کاربران اولاً به واسطه امتیازشون تو لایک و پست گذاشتن بتونن یه تاپیک خاص رو ببینن یعنی فرض کنید من 10 تا تالار تخصصی دارم و هر تالار یه تاپیک مخفی میخوام داشته باشه از اونجایی که کاربر تالار 1 با 2 فرق میکنه میخوام برای کاربرهای گروه 1 تعریف کنم اگر 10 تا پست گذاشتند در انجمن، پست مخفی موجود در تالار 1 براش نمایش داده بشه.

بنظرم باید به صورت گروه کاربری عمل کنید به این صورت که یه تعدادی گروه کاربری بسازید و از قسمت پنل ادمین > کاربران > قوانین ارتقا  یه سری موارد با تنظیمات مربوطه انتخاب کنید که کاربر بعد از رسیدن به x امتیاز ، پست ، واکنش یا همون پسند ، تاریخ عضویت بتونه به گروه کاربری بعدی که مشخص کردید انتقال پیدا بکنه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...