رفتن به مطلب

اکانت های فیک و جلوگیری از ثبت نام :|

ارسال‌های توصیه شده

سلام چگونه میشه کاربران فقط 1 اکانت از طریق 1 pc داشته باشن . یعنی دیگه اکانتی نتونن بسازن . معمولا طرف با ایمیل های فیک اکانت میسازه ایا میشه تا ایمیل رو درست وارد نکنه نتونه داخل انجمن ثبت نام کنه . و چجور میتونم ثبت نام با گوگل رو درست کنم ؟ و کد کبچا بزارم ؟ اگر کسی هست رانمایی کنه بهم بگه لطف میکنه یا اگر ویدیویی یا اموزشی هست بهم بگید واقعا نیاز دارم . ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• Persian MTA عنوان را به اکانت های فیک و جلوگیری از ثبت نام :| تغییر داد
  • مدیر کل بازنشسته سایت

در مورد قسمت اول خیلی سخته که چنین کاری انجام بشه و در مورد ثبتنام با گوگل به بخش آموزش بروید اونجا توضیح داده شده

لینک ارسال

• 4 ماه بعد...
در در 3 آبان 1398 در 01:20، صائب کوهپایه گفته است :

در مورد قسمت اول خیلی سخته که چنین کاری انجام بشه

سلام خدمت شما عذر میخوام تاپیک قدیمی بالا میارم

داشتم تو انجمن در مورد بستن اکانت فیک ها سرچ میکردم به این موضوع رسیدم و خواستم یه توضیحی بدم و درخواستیم داشته باشم

من تو یک انجمن mybb اکانت داشتم چون نمیدونستم ایمیلم کدوم بود و رمزمو فراموش کرده بودم دکمه ثبت نام رو زدم مجدد با ایمیل جدید ثبت نام کنم که بهم خطا داد یک اکانت در انجمن با ip شما موجود هست و اگر از پروکسی یا vpn استفاده میکنید اونو خاموش کنید و به اکانت اصلیتون با ip اصلی وصل بشید به نظرم اگر چنین چیزی برای IPS میبود خیلی خوب میشد چون منم با اینکه یه سری محدودیت ها گذاشتم برای ثبت نشدن اکانت فیک بازم اکانت فیک میسازن

اگر افزونه یا برنامه ای بود که از کوکی مرورگر که دقیق تر هست اینکارو بکنه خیلی خوب میشد اینو من تو ویبولتین دیده بودم که کاربر با فایرفاکس اگر اکانت داشت ip هم تغییر میداد میومد ثبت نام میکرد هر دوتا اکانتش بعد از ثبت نام اکانت دوم مسدود میشد. حالا اگر کوکی و ip رو باهم کنترل کنه که چه بهتر :) ولی فکر کنم خیلی دردسر ایجاد کنه چون اکثرا از V*p*n ها استفاده میکنند

در در 2 آبان 1398 در 15:13، Persian MTA گفته است :

معمولا طرف با ایمیل های فیک اکانت میسازه

دوست من برای این مشکلت میتونی بری به پنل > سیستم > تنظیمات > ورود و عضویت > عضویت > دامنه های مجاز برای ثبت نام 

اینجا دامنه های gmail.com hotmail.com yahoo.com و بقیه ایمیل های معتبر رو وارد کنید اینجوری بجز این ایمیل ها با ایمیل دیگه ای نمیتونند ثبت نام کنند این باعث میشه از شدت و بالا رفتن تعداد اکانت های فیک کاسته بشه چون هربار طرف باید بره اول ایمیل بسازه بعد بیاد که به زحمت میوفته بیخیال میشه !!! و برای اینکه کاربر وقتی ایمیلی بجز ایمیل هایی که لیست کردید وارد میکنه بدونه چرا خطا دریافت میکنه شخصی سازی ویرایش زبان برید و کلمه فارسی "آدرس ایمیل" رو سرچ کنید یکی از این رشته ها مربوط به صفحه ثبت نام هست اونو ویرایش کنید و بنویسید ایمیل های مجاز x و y  تا توی صفحه ثبت نام نمایش داده بشه من انجام دادم نتیجش شده تصویر زیر:

Capture.PNG.e50e291e482f722dbc89ff5dd0bed5de.PNG

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

ممنون بابت به اشتراک گذاری تجربه تون @D4NG3R.

افزونه هایی هستند برای شناسایی کاربرهای چند اکانته ولی متاسفانه رایگان نیستند مثل CJ Duplicate Member Logger
همچنین استفاده از سرویس های ابری مثل Cloudflare و یا افزونه زیر کمک شایانی می کنه که اسپمر های معروف در سایت تون بلاک بشوند.

اما اینکه از ایمیل های فیک استفاده نکنند، منظورتون از فیک چیه؟ یعنی ایمیل هایی که موقتی هستند یا ایمیل هایی که مثلا در gmail ایجاد شدند تنها به قصد سوء استفاده؟

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

اما اینکه از ایمیل های فیک استفاده نکنند، منظورتون از فیک چیه؟ یعنی ایمیل هایی که موقتی هستند یا ایمیل هایی که مثلا در gmail ایجاد شدند تنها به قصد سوء استفاده؟

درود

کاربری که یه بار ثبت نام میکنه و مثلا به محدودیتی که مشخص کردی میرسه و میره دوباره ثبت نام میکنه و همینطور چندبار اینکارو انجام میده تا یه وقت نیاد برای رهایی از محدودیت اشتراکی که گذاشتی خرید کنه :) بجز این کاربری رو اخراج میکنی باز میاد مجدد ثبت نام میکنه و به بی نظمی هاش ادامه میده یه سری کاربرا کلا نمیتونن به قوانین پایبند باشند اینا رو من میخوام کم بشند توی IPS هم متاسفانه قسمتی نیست که بشه ورود یک ip یا رنج اونو مسدود کرد از بابت ایمیل های فیک یا ایمیل های محدود با اون روشی که گفتم خوب جواب گرفتم الان مشکل اینکه کاربرا بعضیاشون خسته نمیشند و میرن ایمیل میسزان میان :))))

این افزونه ای که گفتید رایگان نیست کجا به فروش میره سایت مرجع؟ من میخوام خودش مولتی یوزر تشخیص بده و یوزر های دوم کاربرو مسدود یا محدود کنه تا بره سراغ اکانت اول و اکانت اصلیش دیگه از اکانت دومش استفاده نکنه

اینجوری خیلی در حق بعضیا نامردی میشه چون به محدودیت میرسند اشتراک تهیه میکننند ولی اینا میرن اکانت جدید میسازن به عنوان مثال من برای دانلود فایل چون از هاست دانلود استفاده میکنم و هزینه بر هست مشخص کردم که هر کاربر روزانه 5 تا دانلود میتونه انجام بده و اگر کاربر پر مصرف هستید برای دانلود بیشتر باید اشتراک سالانه خرید کنید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 23 ساعت قبل، D4NG3R گفته است :

این افزونه ای که گفتید رایگان نیست کجا به فروش میره سایت مرجع؟ من میخوام خودش مولتی یوزر تشخیص بده و یوزر های دوم کاربرو مسدود یا محدود کنه تا بره سراغ اکانت اول و اکانت اصلیش دیگه از اکانت دومش استفاده نکنه

در سایت بفروش می رسه:

https://invisioncommunity.com/files/file/7882-cj-duplicate-member-logger/

به صورت خودکار بن می کنه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...