رفتن به مطلب

سوال از بهترین ویرایشگر کدهای Html - php- css- java script

نورنما

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت اساتید واعضای محترم انجمن

میخواستم بدونم طبق تجربیاتتون 

به نظرتون  بهترین ویرایشگر کدهای Html - php- css- java script   کدوم برنامه هست ؟

و کدوم برنامه برای تشخیص پشتیبانی مرورگرهایی که کدهای این زبانها رو پشتیبانی می کنند خوبه؟

باتشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، نورنما گفته است :

به نظرتون  بهترین ویرایشگر کدهای Html - php- css- java script   کدوم برنامه هست ؟

و کدوم برنامه برای تشخیص پشتیبانی مرورگرهایی که کدهای این زبانها رو پشتیبانی می کنند خوبه؟

باتشکر

طبق تجربیات خودم بهترین ویرایشگر ++Notepad  هستش که فوق العاد کم حجم در حد 3.5 مگابایت (تقریبا اندازه یک موسیقی 2 دقیقه ایی) و مهم تر از این رایگان و با پلاگین های مربوطه مثل comapre یا مقایسه کد ها در دو تب مجزا

و جهت پشتیبانی که الان تقریبا تمام مرورگر های جدید بخصوص گوگل کروم و موزیلا تمامی کدها را پشتیبانی می کنند ولی اگه مورد خاصی بود یا جدید نوشته شده بود باید تو گوگل یا سایت w3school در موردش تحقیق کنی !

• پسند 1
لینک ارسال

سلام. اینکه کدام بهترین و کدام بدترین  هست واقعاً مقایسه سختی هست چرا که هر کدام مزیت و معایب خودشون را دارند. جواب این سؤال که کدام بهترین و کدام بدترین هست بستگی به روحیات شما داره. بعضی ها هنگام یادگیری یک زبان ویرایشگر کاملاً ساده را پیشنهاد می کنند تا شما خودتان کدها را تکمیل کنید تا اگر روزی با مشکل مواجه شدید بدانید ایراد از کجاست و به هم نریزید. اما بعضی ها برای تسریع در روند یادگیری ویرایشگرهایی را پیشنهاد می کنند که قابلیت هایی مثل تکمیل خودکار کدها و عیب یابی و ... را برای شما فراهم کنند.

اگر شما با گروه اول موافقید Notepad++ امتحان کنید (من خودم استفاده نکردم) اما اگر با گروه دوم موافق هستید پیشنهاد من برنامه ای مثل اتم هست.

بعضی های فقط یک زبان برنامه نویسی را کار می کنند مثلاً فقط PHP. اما بعضی ها چندین زبان برنامه نویسی را کار می کنند و مایلند که این دستیارشون(برنامه) در هر سیستم عاملی در دسترس باشه. برای ویندوز نسخه های زیادی برای کار با زبان PHP ارائه شده مثل PHPStorm و php eclipse اما اگر میخواهید چندزبانه کار کنید و در چندین سیستم عامل در دسترستون باشه اتم را پیشنهاد میکنم.

بعضی ها معتقد هستند که برنامه های تجاری بسیار قویتر از برنامه های رایگان و اپن سورس ظاهر میشن(هر چند در ایران ما از نعمت نال شدن استفاده می کنیم 😂) اما در کل اگر عقیده دارید که نسخه های تجاری قویتر هستند برای زبان PHP از PHPStorm استفاده کنید. اما اگر میخواهید با برنامه های رایگان و اپن سورس کار کنید اتم استفاده کنید.

در کل این چندتا را من استفاده کردم اما از برنامه های دیگه نه استفاده کردم و نه بررسی کردم بنابراین تعصب خاصی نسبت به اینها ندارم. اگر برنامه بهتری دیدید اینجا بگید تا ما هم استفاده کنیم. موفق باشید.

• پسند 1
لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، نورنما گفته است :

باتشکر

اگه تازه میخواین شروع کنید از notepad++ شروع کنید بعدش سمت bracket برید و یخورده دستتون راه افتاد vscode کار کنید.

برای php بهترین انتخاب phpstorm هست و برای java هم بهترین انتخاب Eclipse و IntelliJ هست.

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...