رفتن به مطلب

مشکل در بخش اشتراک ویژه

ارسال‌های توصیه شده

سلام رفقا امیدوارم حالتون عالی باشه

یه انجمن وردپرسی راه اندازی کردم و داخلش دارم محصولات رایگان میذارم اما یک بخش ویژه برای کاربرانی که پلن خریداری کرده اند هم میخوام ایجاد کنم.

از بخش فروشگاه > پلن های اشتراک یچیزایی رو تونستم متوجه بشم،آیا باید از همین بخش چنین قابلیتی ایجاد بشه؟

دوستان من،تنظیماتی که حس میکنم لازم بود رو انجام دادم ولی بازم به عکسی که پیوست کردم توجه کنید.نمیخوام هیچ مشکلی باشه

آیا بعد تموم شدن زمان کاربر به گروه عادی بر میگرده؟

Untitled.png

Untitled123.png

سوال دومم اینه که گزینه های (اضافه کردن مشتری به گروه های ثانویه) و گزینه بعدیش در عکس دوم واسه چیه؟

در ۱ ساعت قبل، Mansourw گفته است :

سلام رفقا امیدوارم حالتون عالی باشه

یه انجمن وردپرسی راه اندازی کردم و داخلش دارم محصولات رایگان میذارم اما یک بخش ویژه برای کاربرانی که پلن خریداری کرده اند هم میخوام ایجاد کنم.

از بخش فروشگاه > پلن های اشتراک یچیزایی رو تونستم متوجه بشم،آیا باید از همین بخش چنین قابلیتی ایجاد بشه؟

دوستان من،تنظیماتی که حس میکنم لازم بود رو انجام دادم ولی بازم به عکسی که پیوست کردم توجه کنید.نمیخوام هیچ مشکلی باشه

Untitled.png

Untitled123.png

سوال دومم اینه که گزینه های (اضافه کردن مشتری به گروه های ثانویه) و گزینه بعدیش در عکس دوم واسه چیه؟

کسی نیست جواب مارو بده؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

ادرس سایت IPS خودتون رو در نمایه بذارید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در در 13 مرداد 1398 در 13:31، Mansourw گفته است :

اگر گزینه مربوط به تنظیم گروه ها بعد از لغو فاکتور یا اتمام خرید فعال باشه دوباره به گروه های پیشین بر میگرده میتونید تستی یک یوزر بسازید و امتحان کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...