رفتن به مطلب

دانلود پوسته Origin 4.3 || فارسی

ارسال‌های توصیه شده

پوسته Origin 4.3 || فارسی

سلام. دیروز پوسته origin ولی رنگ تاریک آن را برای شما قرار دادم. امروز همان پوسته را برای شما بارگذاری می کنم ولی با رنگ روشن، تا نظر روشن پسندان هم جلب کرده باشیم. این پوسته نیز با IPS4.3 و زبان فارسی کاملاً هماهنگ شده و همچنین دارای پنل فارسی نیز هست. اگه بخواهید از امکانات پوسته بدونید کافیه که به تصویر زیر نگاه کنید.

راستی دوستانی که تمایل دارند هر دو پوسته روشن و تاریک را با هم دریافت کنند تخفیف ۲۰ درصدی برای آنها در نظر گرفتیم که می توانند با ما در ارتباط باشند.

origin(dark).thumb.jpg.6f00f4752a85c412695114d26af090b4.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما. تغییراتی که من روی این پوسته و همچنین نسخه تیره آن ایجاد کردم فقط سازگاری با زبان فارسی بود و اینکه پنل فارسی شده است. من تغییری از نظر سئو اعمال نکردم، اما از آنجایی که این پوسته یکی از پرفروش‌ترین ها برای IPS بوده مسلماً بهینه هست و سرعت بارگذاری بالایی داره.

لینک ارسال

سلام دوست عزیز ، در کنار نسخه فارسی نسخه انگلیسی آن هم هست ؟ و آیا با اپدیت های جدید سازگار هست ؟

لینک ارسال

سلام. بله نسخه انگلیسی هم هست. یعنی طوری فارسی شده که با هر دو زبان سازگار باشد. علاوه بر اینکه با هر دو زبان سازگار است هر دو ورژن تیره و روشن را در IPSFarsi منتشر کردم. این نسخه منتشر شده در سایت با آخرین ورژن IPSFarsi یعنی IPS4.3 هماهنگ است.

لینک ارسال

سؤال سختی بود... لطفاً سؤال بعدی :D .

در صورتی که نسخه جدید به دست ما برسه حتماً آپدیت می کنیم. دیر یا زود داره اما سوخت و سوز نداره :wink:.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...