رفتن به مطلب

اضافه کردن اسکریپت چت در خود انجمن

ارسال‌های توصیه شده

زمانیکه با اکانت مدیریت وارد سایت می‌شود در کنار سایت شما علامتی جهت مانند مشاهده می‌کنید. روی آن ضربه بزنید تا امکان ویرایش بلوکها برای شما فراهم شود. سپس افزونه چت را بگیرید و به بلوک‌های پایین سایت ببرید.

image.png.1eb4704a91492809df6a7d13566d514e.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 11 ساعت قبل، vahid29 گفته است :

برای اینکه این اسکریپت

رو در پایین انجمن اورد لطفا راهنمای کنید

سلام 

این روش نصبش اینه که  بعد ار فعال سازی دو مدل کد به شما میده که بخش ویرایشگر کدهاتونو درپوسته فعالتون بازکنید و کدهاشو قبل از <head/> قرار بدهید بالود شدن صفحه سایت چت پایین صفحه خودکار فعال میشه که جهت توضیحات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید ، البته یک کد دومی هم  میده که میتونید اونو داخل یه صفحه (page) قرار بدهید و از آدرس اون صفحه هرجاخواستید استفاده ووارد بخش چت تمام صفحه هم بشوید . 

لینک ارسال

ببخشید من کاربر مبتدی در انجمن IPS هستم البته اموزشها و سوالاتی که قبلا پرسیده شده رو سعی میکنم نگاه کنم

اما این یک اسکریپت هست نه افزونه نه برنامه که از طریق مدیریت انجمن نصب کنم فکر میکردم این رو باید مثل یک اسکریپت به صورت مستقل نصب کرد ... اگه مستقل نصب بشه از مدیریت انجمن چطور میشه مدیریت کرد در بلوک انجمن و پوسته اورد

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

نیاز هست تا با page این کار رو کنید و از اونجا که مبتدی هستند بهتره دنبال چت باکس بروید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...