رفتن به مطلب

هاست برای ایجاد انجمن

ali2673

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان خسته نباشید.

برای یک انجمن چه هاستی با چه فضایی نیاز هست؟

مثلا بر روی انجمن فایل آپلود کنن یا فایل دانلود قرار بدی

کلا اگه انجمن بازدید زیادی بگیره مشکل فضا برای انجمن به وجود میاد یا باید هاست جداگانه مثل هاست دانلود تهیه کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما. نیازمندیهای هاست را فایل تست IPS راهنمایی می کند. کافی است که فایل تست IPS را از همین انجمن دریافت کنید و بر روی هاست خود قرار دهید تا ببینید که آیا هاست شما نیازهای لازم را دارد یا خیر؟

در مورد اینکه چه فضایی نیاز دارید کاملن بستگی به انجمن شما دارد. اگر در شروع کار هستید ۵۱۲کفایت میکند اما برای احتیاط که ممکن است خطای احتمالی باعث افزایش حجم بعضی فایل ها مثل error.log شود یک گیگ را پیشنهاد میکنم.(تجربه شخصی) چون در هاست های اشتراکی افزایش حجم بیشتر از حد مورد انتظار باعث بسته شدن هاست شما خواهد شد.

در 2 ساعت قبل، ali2673 گفته است :

کلا اگه انجمن بازدید زیادی بگیره مشکل فضا برای انجمن به وجود میاد یا باید هاست جداگانه مثل هاست دانلود تهیه کنم

شما هاست های میزبان را میتونید ارتقا دهید. اگر شرکت شما این امکان را ندارد پس بهتره که شرکت هاست خود را تغییر دهید. هاست دانلود گزینه خوبی است اما به صورت موقت. در صورتی که با افزایش بازدید و کمبود فضا مواجه شدید سرور مجازی پیشنهاد میشه.

پایدار باشید:x

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...