رفتن به مطلب

راهنمایی در نصب CometChat

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

داخل مخفی کننده راهنما موجوده برسی بفرمایید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه امکانش باشه فارسی این راهنما یا فیلمی تصویری تا 7 رفتم موندم تو خود 7 و 7 به بعد چی کنم کمک کنید

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، ayhan گفته است :

اگه امکانش باشه فارسی این راهنما یا فیلمی تصویری تا 7 رفتم موندم تو خود 7 و 7 به بعد چی کنم کمک کنید

سلام 

اگه لایسنس رو وارد کردیدوصفحه آپدیت شده دیگه کار تمومه 

فقط میمونه نمایش بخش چت در صفحاتتون .

حالا شما  در داشبورد CometChat بازدن منوی سمت چپ گزینه install CometChat  ، صفحه دومدل لیوت یا نحوه نمایش مجزی رو پیشنهاد میده که بازدن دکمه هرلیوت(add to site) ، یک کد مخصوص آن لیوت رو به شما میده 

که شما اون کد را یا میتونید مثل مثال ،به صفحه اول قالب خودتان زیر کدهای سربرگ یاهمان header اضافه نمایید،که باید بریدبه پنل IPS و کدهای قالب فعالتون رو از بخش (ویرایش html) در داخل Global Template

تغییر بدهید ، یعنی داخل کدهای این بخش یک محلی به تناسب سلیقه خودتان انتخاب کنید مثلا زیر کدهای (<head> سربرگ ) که بالای بخش اصلی یعنی <main role='main'  میشه ، قرار بدهید ، 

ویانه اون کدهایی که CometChat برای شما تولیدکرده را ببرید و یک صفحه html  در بخش صفحات درست کرده وداخل بخش (محتوا) بریزید و مثلا اون صفحه را در منوی سایت وامثال آن قرار بدهید وباکلیک روی منو بخش چت براتون بازبشود. 

ضمنا بعدازاینکارها پسورد راتغییر و فایل install.php را حذف نمایید. 

موفق باشید

لینک ارسال

برای من صفحه install بالا نمیاد کل راهنماروهم قدم به قدم رفتم یه راهنمایی میکنید ممنون میشم !؟

http://mrbot.ga/cometchat/install.php

لینک ارسال

دقت داشته باشید که فقط پوشه cometchat رو باید اپلود کنید 

بعدش من نتونستم وارد انجمنتون شم . 

اگر نشد میتونید دسترسی بدید تا براتون درست کنم 

لینک ارسال

در در 29 دی 1396 در 19:32، mahdiclub گفته است :

برای من صفحه install بالا نمیاد کل راهنماروهم قدم به قدم رفتم یه راهنمایی میکنید ممنون میشم !؟

http://mrbot.ga/cometchat/install.php

سلام آدرس پوشه cometchat باید درست داخل محل نصب IPS باهمین نام باشه ، این خطا میگه محل نصب شما محلی غیراز این پوشه هست 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در در 25 دی 1396 در 16:18، ayhan گفته است :

ممنون حله امکان فارسی سازی بخش های این چت هست ؟

اگر تقاضا بالا باشه به صورت رایگان و اگر تقاضا کم باشه به صورت پولی ارائه خواهد شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...