رفتن به مطلب

اپدیت پوسته کوانتوم

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز بعد چندی بلاخره ازاد شدیم تونستیم یه سر به این سایت با مدیریت بسیار خوب اقای نامنی سر بزنیم

اینکه من میخوام دوباره با IPS شروع کنم و تا نسخه های 3.4 بیشتر کار نکردم چون خدمت سربازیم مانع شدو این قضایا.....

بنده پوسته کوانتوم رو قبلا خریداری کرده بودم از اقا سعید روی نسخه های 3.4 اما هر چی گشتم نتونستم برای نسخه های جدید اپدیتی ازش پیدا کنم اگه امکانش هست بهم بگید این پوسته اپدیت شد برای اخرین نسخه موجود یا خیر ؟

دوم اینکه اگه اپدیت داده چگونه باید اپدیت پوسته رو دریافت کنم ؟

سوم اینکه یه هاست خوب که با نسخه های جدید سازگاری داره و قیمت مناسبی داره بهم معرفی کنید !

چهارم اینکه اگه سوالاتمو جای مناسبی نپرسیدم بی زحمت برام انتقالش بدید تو شاخه مناسبش

با تشکر از همه دوستان فعال IPbfarsi

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، rezaroohani گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز بعد چندی بلاخره ازاد شدیم تونستیم یه سر به این سایت با مدیریت بسیار خوب اقای نامنی سر بزنیم

اینکه من میخوام دوباره با IPS شروع کنم و تا نسخه های 3.4 بیشتر کار نکردم چون خدمت سربازیم مانع شدو این قضایا.....

بنده پوسته کوانتوم رو قبلا خریداری کرده بودم از اقا سعید روی نسخه های 3.4 اما هر چی گشتم نتونستم برای نسخه های جدید اپدیتی ازش پیدا کنم اگه امکانش هست بهم بگید این پوسته اپدیت شد برای اخرین نسخه موجود یا خیر ؟

دوم اینکه اگه اپدیت داده چگونه باید اپدیت پوسته رو دریافت کنم ؟

سوم اینکه یه هاست خوب که با نسخه های جدید سازگاری داره و قیمت مناسبی داره بهم معرفی کنید !

چهارم اینکه اگه سوالاتمو جای مناسبی نپرسیدم بی زحمت برام انتقالش بدید تو شاخه مناسبش

با تشکر از همه دوستان فعال IPbfarsi

سلام دوست عزیز

به انجمن خودتون خوش برگشتید

سربازی خوش گذشت؟:dash1:

قالب Qauntum تا جایی من دیدم برای نسخه های جدید IPS دیگه وجود نداره.یعنی اصلا خود طراحش آپدیتی نداده.

هاست خوب هم لطفا با آقای @وحید نامنی عزیز پیغام خصوصی ارسال کنید.

انتقال داده شد به بخش پرسش و پاسخ

موفق باشید.

لینک ارسال

هنوز سربازیم رفیق

یعنی کسی پیدا نمیشه این قالبو برای ما تبدیل کنه به نسخه 4 من این قالبو  خیلی دوس دارم اخه از دوستان اگر کسی هست زحمتشو بکشه لطفا

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...