رفتن به مطلب

لینک هدایت شونده به مقصد

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

من درباره سوالم سرچ تو این انجمن زیاد کردم ولی نمونه پیدا نکردم برای همین یک موضوع جدید ساختم

حتما میدونید خیلی از کاربران عضو انجمن میشن تا فقط لینک سازی انجام بدن، میخواستم ببینم چطور میتونم همه لینک های کاربران (به غیر از مدیران) به شکل هدایت شده تعریف کنم؟ مثلا اگر لینکی به آدرس google.com قرار داد، به آدرس go.site.com/?url=google.com مراجعه کنه. اسکریپت لینک هدایت در زیردامنه go رو دارم فقط تعریف اینکه لینک های انجمن اولش go.site.com/?url=قرار بگیره رو نمیدونم چطور میشه.

البته با افزونه زیر میشه لینک ها رو کلا غیرفعال کرد ولی مورد بالا بهتره به نظرم. حال اگر دوستان میتونن ممنون میشم راهنمایی کنند.

+ راستی در انجمن میشه قبل از ارسال موضوع توسط کاربر، تاییدیه موضوع توسط مدیر صورت بگیره؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 3 ساعت قبل، pouria93 گفته است :

راستی در انجمن میشه قبل از ارسال موضوع توسط کاربر، تاییدیه موضوع توسط مدیر صورت بگیره؟

در تمامی بخش های این سایت ساز این امکان برای شما هست که ارسال ها رو بذارید حتما تایید بشه.به بخش مدیریت رجوع کنید تنظیمات هر بخش به صورت کلی در اختیارتون هست

لینک ارسال

در 19 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

در تمامی بخش های این سایت ساز این امکان برای شما هست که ارسال ها رو بذارید حتما تایید بشه.به بخش مدیریت رجوع کنید تنظیمات هر بخش به صورت کلی در اختیارتون هست

سلام

تشکر دوستم

من فقط تو قسمت سیستم => تنظیمات => مطالب => آدرس ها میتونم براساس لینک دسترسی پیدا کنم

شما کدوم از بخش تنظیمات رو اشاره دارید؟ امکانش هست ادرس بخشی که این امکان رو داره ذکر کنید

سپاس

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

برای اینکه ارسال ها قبل از اینکه دیده شوند توسط مدیران تایید شوند در بخش های مختلف این امکان هست

برای تالارها : بخش تالارها >> ویرایش یا ساخت تالار رو که بزنید در بخش تنظیمات ارسال این گزینه را دارید : ارسال ها باید پذیرفته شوند؟

برای دریافت ها هم به همین ترتیب دارید ویرایش دسته یا ساخت دسته رو که بزنید در بخش ارسالی ها چنین گزینه ای را دارید  فایل‌ها باید پذیرفته شوند؟

لینک ارسال

میتونید از کد زیر استفاده کنید که به تمام لینک ها به جز لینک های سایت خودتون و اونایی که مشخص می کنید قسمتی مثل go.site.com اضافه کنه:

<script type="text/rocketscript">
       var as = document.getElementsByTagName("a"); for( var a in as ) { console.log(a); if( as[a].hostname != window.location.hostname && !/itarfand.com|forum.itarfand.com/.test(as[a].hostname) ) { var hrf = as[a].href; as[a].href = "http://go.itarfand.com/index.php?url="+hrf; } }
   </script>

لینکی که میخواین اضافه بشه:

http://go.itarfand.com/index.php?url=

سایت هایی که این کار بر روی اونا انجام نشه:

itarfand.com|forum.itarfand.com

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...