رفتن به مطلب

افزودن کلید مشاهده‌ی موضوع مرتبط با فایل به بخش دانلود

ارسال‌های توصیه شده

درود و وقت بخیر

در انجمن IPSFarsi یه گزینه‌ی "مشاهده‌ی موضوع مرتبط با این فایل" زیر کلید دانلود فایل‌ها وجود داره. اینو خودتون اختصاصی اضافه کردید یا گزینه‌ی خاصی داره برای فعال‌سازیش؟ چجوری میشه تاپیک مربوطه رو براش اضافه کرد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید. تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

در قسمت تنظیمات دسته ها در بخش دریافت میتونید تالار برای ارسال موضوع انتخاب نمایید که در این صورت هنگام ارسال فایل در بخش دریافت موضوع اون فایل هم در تالار ایجاد و گزینه ی مشاهده‌ی موضوع مرتبط با این فایل در تاپیک اضافه میشه

موفق باشید

لینک ارسال

در 26 دقیقه قبل، j-akbari گفته است :

درود بر شما

در قسمت تنظیمات دسته ها در بخش دریافت میتونید تالار برای ارسال موضوع انتخاب نمایید که در این صورت هنگام ارسال فایل در بخش دریافت موضوع اون فایل هم در تالار ایجاد و گزینه ی مشاهده‌ی موضوع مرتبط با این فایل در تاپیک اضافه میشه

موفق باشید

آهان پس به صورت دستی نمی‌شه بهش لینک تاپیک رو معرفی کرد درسته؟

چون اینجوری مجبوریم یه مسیر مشخص رو برای تاپیک‌ها معرفی کنیم، بعد بریم تاپیک رو منتقل کنیم به مسیر صحیح

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، j-akbari گفته است :

عزیز این تاپیک ها بصورت اتوماتیک توسط سیستم بعد از ارسال فایل ایجاد میشه نه بصورت دستی

میدونم، متوجه شدم. ولی میگم خب هر فایل شاید دسته‌بندی جدا داشته باشه ولی ما باید یه بخش کلی برای اون دسته‌بندی قسمت دانلود تعریف کنیم. من میخواستم خودم بهش آدرس بدم که فلان تاپیک تو فلان بخش، مال این فایله. 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

می تونید از بخش فیلد های اختصاصی بخش دریافت چنین چیزی طراحی کنید ولی شبیه دکمه در نمیاد!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...