رفتن به مطلب

تشخیص دادن رویداد پسند کردن مطلب

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان انجمن IPS

دوستان چطوری میشه رویداد پسند کردن مطلب کاربر رو تشخیص داد ؟

ببینید بهتر بگم

توی وردپرس ما مثلا میتونیم با استفاده از اکشن یا هوک و ... که توی پلاگین ها مون مینویسیم , یکسری رویداد هارو تشخیص بدیم مثلا وقتی کاربر وارد پنل ادمین میشه یه رویدادی خونده میشه که میتونیم اون رویداد رو تشخیص بدیم و کد های خودمون رو توش بنویسیم

حالا مشکلی که من دارم با IPS هست اینه که میخام وقتی کاربری مطلب اش پسندیده شد ایمیل اش رو بدست بیارم + یوزر نیم اش و به شکل دلخواه ام نمایش بدم

بر فرض مثال شما فرض کنید یه کدی میخام که وقتی کاربری مطلب اش پسند شد , یه Request از نوع POST به یک ادرس فرستاده بشه با مقادیر username و email کاربری کحه مطلب اش پسند خورده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

برای اینکار می تونید از REST API خود سیستم استفاده کنید. حالا نمی دونم چنین رویدادی رو پشتیبانی می کنه یا نه ولی در لینک زیر می تونید اطلاعات بیشتری کسب کنید :

https://community.invisionpower.com/developers/rest-api

موفق باشید

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

برای اینکار می تونید از REST API خود سیستم استفاده کنید. حالا نمی دونم چنین رویدادی رو پشتیبانی می کنه یا نه ولی در لینک زیر می تونید اطلاعات بیشتری کسب کنید :

https://community.invisionpower.com/developers/rest-api

موفق باشید

ممنونم جناب نامنی

ولی خودتون میدونید که چنین مبحثی رو بین این همه مباحث REST API که ارائه دادن برای IPS , پیدا کردنش مث پیدا کردن سوزن بین کاه هست

دلیل مطرح کردن سوال این بود که اینجا دوستان زیادی هستند که قالب IPS طراحی میکنند و قطعا با چنین چیزایی اشنایی دارند مثلا وقتی مطلب یکی لایک میشه تشخیص میدن و یک اعلامیه جدید ایجاد میکنن یا ...

دلیلی هم که میخام اینکارو بکنم اینه که میخام سیستم لایک IPS رو با mycred وردپرس همگام سازی بکنم و اگه شد یه پلاگین هم توسعه بدم برای اینکار و عمومی کنم

یعنی کاربری که توی IPS لایک دریافت میکنه , توی سایت وردپرسی هم یک امتیاز بهش اضافه بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...