رفتن به مطلب

اعمال تخفیف بر محصولات فروشگاه

ارسال‌های توصیه شده

وقتی محصول را اضافه می‌کنید در تب «قیمت گذاری» بخشی وجود داره به نام «تخفیف». در عکس زیر مشاهده می‌کنید:

5966f3a7eb7e5_Screenshot__.thumb.png.ce8b2ef8e91f7016853e2750b04db8a0.png

در این قسمت به چند طریق میشه تخفیف داد که یکی یکی توضیح میدم:

گروه کاربری تخفیف‌ها:

این گزینه برای تخفیف به گروه‌های کاربری استفاده میشه. به فرض مثال اگر شما گروه کاربری «adminstrator» را انتخاب کنید زمانیکه کاربری در این گروه باشد و برای خرید محصول اقدام کند، به طور خودکار محصول با تخفیف به اون نمایش داده می‌شود. مثل محصول تستی که من ایجاد کردم و با همین گروه کاربری وارد شدم. پس محصول با تخفیف به من نمایش داده می‌شود.

5966f434aa7e4_Screenshot__.png.53716b0c8cdac8d7b13ef5bcd692fff5.png

دو شیوه‌ی اعمال تخفیف دیگر وجود دارد که یکی:

تخفیف خریدهای قبلی است.

اگر کاربری قبلاً چندبار از این محصول خرید کرده باشد (چندبار خرید را شما تعیین می‌کنید) شما می‌توانید تخفیفی را برای اون در نظر بگیرید. که تمامی این تنظیمات در این قسمت وجود دارد.

5966f4af6296d_Screenshot__.png.cd7235f435f2bd4a0da06222c39a8620.png

روش دیگر تخفیف دادن به مشتریان «تخفیف فروش» است یعنی:

بر اساس تعداد کالایی که در سبد خرید کاربر وجود دارد به آن تخفیف داده شود. که تنظیمات این نوع تخفیف فروش در این قسمت است:

5966f50bcac7e_Screenshot__.png.83b213f1036a397c392b0cfdac38ad5b.png

دقت بفرمایید، فرض کنیم که شما تنظیمات تخفیف محصول طبق یکی یا هر سه روش بالا اعمال کرده‌اید. زمانیکه مشتری برای خرید محصول اقدام می‌کند، شرایط دریافت تخیفیف اون بررسی میشه اگر که شامل تخفیف شود به صورت خودکار قیمت اصلی خط خورده و قیمت تخفیف به مشتری نمایش داده می‌شود.

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...