رفتن به مطلب

امکان ادیت تاپیک ایجاد شده کاربران توسط مدیر

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و درود 

سوال : تاپیکی توسط یکی از کاربران در یک تالار ایجاد میشه ، بنده مثلا به عنوان مدیر انجمن یه سری اختیاراتی رو دارم مثل ، قفل کردن ، حذف ، انتقال و غیره ولی گزینه ای برای ادیت تاپیک ایجاد شده وجود نداره 

آیا امکان داره که گزینه " ادیت " رو هم به قسمت مدیریت موضوع در تاپیکها اضافه کرد؟

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

امکان ویرایش در همه حالتی وجود داره و در تاپیک دقیقا زیر نوشته در کنار نقل قول، گزینه ویرایش هست. اینکه برای شما نمایش داده نمی شه.چند علت داره که مهمترین عامل اون عدم دسترسی به امکان ویرایش هست که با مراجعه به مدیریت و چک کردن سطوح دسترسی مدیران قابل تنظیم هست.

لینک ارسال

سلام بر شما

ممنونم از پاسخگویی 

متاسفانه این قسمت ادیت در بخش سطح دسترسی مدیران رو هم چک کردم ولی همچین گزینه ای وجود نداره 

البته ناگفته نمونه چون دکمه نقل قول با دکمه پسندیدن قاطی میشد و به هم ریختگی ایجاد میشد در قالب با استفاده از افزونه (TB) Hide Quote Button from Posts ، نقل قول را غیرفعال کردم 

آیا دلیل دیده نشدن گزینه ادیت به خاطر افزونه یاد شده است ؟ و اگر به این دلیل هست به چه نحو باید مشکل روی هم افتادن نقل قول و دکمه پسندیدن را حل کنم ؟

سپاس

دلیل مشکل رو پیدا کردم و دلیلش قرار گرفتن دکمه پسندیدن روی ویرایش بود 

امکان داره در این مورد راهنمائی بفرمائید که بعد از فعال کردن گزینه ارزش گذاری چه کار باید بکنم که محل قرار گیری دکمه پسندیدن به راست منتقل بشه و روی نقل قول و ویرایش قرار نگیره؟

خیلی ممنون 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

افزونه مشکلی نداره و اینکه برای شما نمایش نمیده باید در جای دیگه برسی کرد و تنظیمات رو چک کرد

در مورد پسندین در حالت انگلیسی راست قرار میگیره و در حالت RTL به چپ منتقل میشه 

اما درمورد اینکه اون بخش مشکل بر میخوره از چه قالبی استفاده میکنید؟

لینک ارسال

سلام مجدد 

بله درسته از افزونه نبود وعرض کردم که مشکل در روی هم قرار گرفتن دکمه های ادیت و پسندیدن هستش که باعث میشه ادیت دیده نشه 

در قالب ipbfarsi مشکلی نداره و ادیت و نقل قولها از سمت راست نشون داده میشوند ولی من از قالب elegant استفاده میکنم که همگی این کلیدها سمت چپ هستند و وقتی پسندیدن رو هم فعال میکنم دیگه روی هم قرار میگیرند 

برای انتقال نقل قول و ویرایش به سمت راست میشه راهنمائی بفرمائید؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

این کد ها رو داخل بخش custom.css بزنید و نتیجه رو اطلاع بدین

/* ===================== */
/*  Signature    */

html[dir="rtl"] .cPost .cPost_contentWrap {
    padding: 7px 0px 65px 15px;
}
/*   CPost       */
.ipsComment_content .ipsType_richText {
    font-size: 1.4rem;
}

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...