رفتن به مطلب

ذخیره نشدن عکس در کامپیوتر

newawefa

ارسال‌های توصیه شده

با سلام :

من می خواهم عکسی را در کامپیوتر ذخیره کنم خطای ذخیره کردن را می دهد و به ناچار باید دو بار روش کلیک کنم تا در بار دوم ذخیره بشه. تصویر خطا را نشان داده ام لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

2017-01-17_23-48-10.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست من از چه ویندوزی استفاده میکنید؟

ایا انتی ویروس شما ابدیت شده است؟از نود32 استفاده میکنید؟

ایا دسترسی های یوزر خود را چک کردید؟

شما دسترسی ذخیر سازی رو به یوزر و یا فولدر خود ندادید!!؟

به این ادرس بروید و اولین مشکل همان مشکل شماست راهنماییتون میکنه

طبق منابع زیر

https://social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/a8ddeba1-5df3-4d5f-8019-2c27ddc42da5/windows-7-file-saving-error?forum=w7itproperf

.............

به این تایپیک مراجعه کنید

http://forum.thewindowsclub.com/windows-7-management-support/30420-permissions-issue-you-don-t-have-permission-modify-files-network-location.html

در انتهای ان توضیح داده !!!

من هم همان رو براتون جدا توضیح میدم

1. Go to C:\ drive then open users folder.

به ادرس درایو سی رفته و فولدر users  را باز کنید

2. In users folder select the super user folder i.e. the folder having your user name.

برو روی یوزر خود کلیک کنید برای مثال پوشه ای که نام سیستم شما روی اون هستکه فکر کنم pcc هستش

3. Right click on it and open its properties and go to security tab, click on your username and then click edit.

روی ان کلیک راست کرده و در قسمت properties  روی تب security  کلیک کرده و بر روی همان یوزر نیم خود کلیک کرده که همون pcc  است و بر روی edit کلیک کنید

4. Check all the boxes to gain full control ownership and click OK.

تمامی چک باکس ها (همون مربع های قابلیت تیک خور) تمامی کنترل ها رو بر روی allow قرار دهید تمامی پرمیشن ها رو دسترسی ها رو ...و بر روی ok کلیک کنید

5. For Advance ownership click on the Advance button and then select your username and edit the required permissions from there.

در همان تب security  در پاین تر روی Advance  کلیک کنید و همان کار فوق رو در این قسمت اعمال کنید دسترسی ها رو به allow  تغییر دهید و بر روی ok کلیک کنید

Now try again and share the result.

دباره تلاش کنید

ویرایش شده توسط 3a31d
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...