رفتن به مطلب

مشکل Gateway Timeout

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مدیران گرامی

الان نزدیک دو هفته ای هست که با این ارور مواجه میشم . 

میخوام وارد پنل ادمین بشم این مشکل هست . میخوام تاپیک بزنم این مشکل هست . با قند شکن این مشکل رو ندارم ولی بدون اون چرا . به ادمین دیگه که این قضیه رو میگم میگه برای من درست هست ولی موقع تاپیک زدن میگه این مشکل رو دارم . با مرورگر های دیگه هم این شکلی بوده . دقیقا اشکال از چیه ؟ 

ممنون .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام

من نیز همین مشکل رو داشتم، جناب محسن اسماعیلی در تاپیکی جواب زیر رو به من دادند.

نقل قول

ارور 504 هم تایم اوت سروره. max_execution_time سرورتون رو افزایش بدید.

میزان max_execution_time هاستتون رو بیشتر کنید (هاست من روی 30 هست و داره بدون مشکل جواب میده). به یاد داشته باشید که این مقدار به ثانیه هست. به طور مثال روی 120 تنظیم کنید. اگر به php.ini دسترسی ندارید از داخل .htaccess کد زیر رو قرار بدید

php_value max_execution_time 120

اگر Cpanel و یا سایت هم بالا نمیاد ، (من دقیقا چنین اتفاقی برام افتاده بود)، به هاستتون تیکت بزنید تا مشکل رفع بشه.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، Noctis.L.C گفته است :

با عرض سلام

من نیز همین مشکل رو داشتم، جناب محسن اسماعیلی در تاپیکی جواب زیر رو به من دادند.

اگر Cpanel و یا سایت هم بالا نمیاد ، (من دقیقا چنین اتفاقی برام افتاده بود)، به هاستتون تیکت بزنید تا مشکل رفع بشه.

خود سایت بالا میاد ولی این کار ها پاسخگو نیست چونکه مال من روی 60 هست . تازه توی این فایل هم که گفته شده من رفتم این مقدار 120 رو دادم ولی تغییری ایجاد نشد .

---------

ممنون . مشکل از هاست بود که نمیتونست به راحتی با سرور ارتیاط برقرار کنه . مجبور به انتقال شدیم . ممنون از شما .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...