رفتن به مطلب

درخواستی درباره قالب بی نظیر Subway برای IPS 4.1

ارسال‌های توصیه شده

سلام

دو درخواستی هم داشتم :>

- اگه امکان داره تنظیمات این قالب رو فارسی سازی بکنید که بتونیم راحت تر تغییراتمون رو درش بدیم [-O<

- چطوری می تونم رنگ پیش فرض قالب رو عوض بکنم و بصورت ثابت قرار بدم :-w هر رنگی رو (قرمز و ابی) انتخاب می کنم وقتی کامپیوتر رو خاموش روشن می کنم دوباره بصورت پیش فرض (خاکستری و سیاه) در میاد :!!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 3 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

- چطوری می تونم رنگ پیش فرض قالب رو عوض بکنم و بصورت ثابت قرار بدم :-w هر رنگی رو (قرمز و ابی) انتخاب می کنم وقتی کامپیوتر رو خاموش روشن می کنم دوباره بصورت پیش فرض (خاکستری و سیاه) در میاد

اگه از بخش تعویض رنگ اقدام میکنید که اون تغییرات فقط مختص خودتون هست اما اگر کاملا میخواهید سفارشی کنید باید به این بخش ها برید . وارد کنترل پنل قالب بشید به بخش رنگهای سایت  برید و رنگ ها متناسب با رنگ خودتون تعویض کنید

لینک ارسال

در در 1395/08/30, 22:38:17، صائب کوهپایه گفته است :

اگه از بخش تعویض رنگ اقدام میکنید که اون تغییرات فقط مختص خودتون هست اما اگر کاملا میخواهید سفارشی کنید باید به این بخش ها برید . وارد کنترل پنل قالب بشید به بخش رنگهای سایت  برید و رنگ ها متناسب با رنگ خودتون تعویض کنید

سلام

خب از رنگ بندی مختص خودمم استفاده می کنم ولی با خاموش و روشن کردن کامپیوتر دوباره به رنگ پیش فرض میره!

پیش فرض اینه

4.png

رنگ بندی که من میخوام اینه

5.png

من اینطوری برای خودم اعمال می کنم ولی بعد از خاموش روشن کردن کامپیوتر تو کش دیگه نمی مونه و به رنگ پیش فرض میره!

البته اگه محلشو از تنظیمات پوسته بگید که بصورت پیش فرض کلا این رنگ بندی با همین رنگ ها بالا بیاد خیلی خوب میشه!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

در کامنت پیشین من گفتم از طریق کنترل پنل قالب انجام بدید منظورم پنل قالب در بخش ادمین بود کد رنگش هم با inspect element چک کنید که چه رنگی هست همونو در همون بخشی که گفتم بذارید البته این تنظیم برای کل گروه های کاربری شما اعمال خواهد شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...