رفتن به مطلب

عدم ثبت کاربر جدید و مشکل ورود کاربران قدیمی

ارسال‌های توصیه شده

سلام

انجمن بعد از بروزرسانی به نسخه 3.4.9، مشکلاتی ایجاد کرده

1- هیچ کاربر جدید نمی تونم ایجاد کنم. یعنی ایجاد میشه و در لیست کاربران هست ولی خطا میده و نمیشه باهاش وارد انجمن شد

2- بعضی از کاربران قدیمی هم نمی تونن وارد بشن

برای رفع مشکل، جدول members رو حذف کردم و دوباره import کردم. درست نشد

جداول رو repair کردم و خطا داد که با کد زیر برای تک تک جداول خطا دار مشکل خطا برطرف شد 

ALTER TABLE t1 ENGINE=MyISAM;

3- تمام هوک ها رو غیرفعال و فعال کردم ولی همچنان مشکل باقیست

چه راهکاری پیشنهاد می کنید؟

Table 'xxxx.message_topic_user_map' doesn't exist IP Address: xxxxx - /admin/index.php?adsess=xxxx&app=members&module=ajax§ion=members&secure_key=xxxx&do=do_delete&type=all&mid_69146=1 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- mySQL query error: SELECT map_topic_id, map_user_id FROM message_topic_user_map WHERE map_user_id IN (69146) .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------. | File | Function | Line No. | |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------| | admin/applications/members/modules_admin/ajax/members.php | [IPSMember].remove | 203 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------' | admin/applications/members/modules_admin/ajax/members.php | [admin_members_ajax_members]._doDelete | 118 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------' | admin/sources/base/ipsController.php | [admin_members_ajax_members].doExecute | 421 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------' | admin/sources/base/ipsController.php | [ipsAjaxCommand].execute | 120 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

این قسمتی از فایل log سیستم هست

روش رو پیدا کردم

جالب بود 

پاسخ رو میزارم اینجا ، شاید بقیه هم مشکل رو داشته باشند 

و اما مشکل

جدول  message_topic_user_map اصلا وجود نداشت و با اضافه کردن این جدول، مشکل ورود کاربران به IPB حل شد

به همین راحتی در متن خطا اعلام شده بود :bye2:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...