رفتن به مطلب

علت بهم ریخته نمایش دادن جابه به جا شدن کلمات در مرور گر google

ارسال‌های توصیه شده

سلام :yes1:

سوالی رو که پرسیدم اقای یوسفلاوی تبدیلش کرد فیلم هندی .....

1- من کار کسی رو بی ارزش نمیدونم و برای تمام کسایی که تو ی این سایت زحمت میکشن احترام زیادی قائلم :chakerim:

2- اقای مددی طراح قالب shift در جریان این قضیه هستن که این کار رو انجام دادم (پ-خ) :chakerim: :chakerim:اگه ایشان دستور بدن من پول طراحی قالب رو به ایشان تقدیم میکنم .و به هیچ عنوان هم عبارت ipbfarsi بنده رو ازار نمیده

و اگر هم این عبارت رو پاک کردم به ی دلایل خاصی بوده .

3 - خیلی از سایت های که  از قالب ipbfarsi استفاده میکنن این قسمت ها رو پاک کردن و تازه میفهمم که چرا کاربراتون اسم سایتشون رو نمیگن :empathy2:

و در پایان هم از تمام کسایی که لطف کردن به سوالات بنده توی این مدت جواب دادن تشکر میکنم .(مخصوصا اقای یوسفلاوی ) . حالا هم که میگین  دیگه پشتیبانی صورت نمیگیره :wacko1: :wacko1: مشکلی نیست .( چون راه حل جایگزنی هم بلد نیستم که قالب رو  خودم طراحی کنم و رشته ی بنده هم این نیست. و چون نمیخوام زیر بار منت جنابعالی برم .  بس = بزن اخراج از انجمن وحید جون )

بای بای

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

توضیحات ارائه شده از جانب شما به هیچ عنوان قابل استناد نبوده و توجیه مناسبی از بابت عدم رعایت قوانین حاکم نمیشود . 

در هر مجموعه ای قوانینی حکم فرما است و شما ملزم به رعایت آن هستید حتی اگر از جانب دیگران نادیده گرفته شود .

به هر حال بنده برای شما آرزوی موفقیت دارم .

موضوع نیز به دلیل خارج شدن از هدف اصلی بسته میشود .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...