رفتن به مطلب

پلاگین دونیت برای ایرانیان

raminr63

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

خیلی وقته درام دنبال یه همچین پلاگینی میگردم که طرز کارش مثل پلاگین Donation-Tracker باشه ولی پلاگینی که با درگاه های بانک های ایرانی کار کنه پیدا نکردم.

میخواستم بدونم ایا شما همچین پلاگینی سراغ دارید یانه؟ اگه نیست امکانش هست همین پلاگین رو برای بانگ های ایرانی پورت کنید؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی بنظر شما منطقیه که بخاطر دونبیشن بیام یه اسکریپت فروشگاه ساز هم رو سرورم اضافیه کنم که اصلا کاربردی برام نداره چه کاریه این اسکریپت دونیشن فقط یه درگاه میخواد که همت برنامه نویس رو میطلبه یکی براش اوکی کنه

لینک ارسال

سابسکریپشن منیجر هم هست می تونید نصب کنید، پکیج بدون تغییر گروه کاربری تعریف کنید

یا گروه کاربری حامی درست کنید

سنگین هم نست :)

می تونید از کلیه درگاه های پرداخت، اسکریپت آسان پرداختشون را بزارید رو هاستتون، هر کی خواست کمک کنه

ربطی به آی پی بی نداره اما کار شما را راه می ندازه. بلاکش هم بزارید تو سایدبار

لینک ارسال

سلام

ممنون اره ساب اسکرایپ رو از قبل که داشتم الانم رو انجمنم نصبه اصل منظور من این بود که نشون بده مثلا سایت چقدر کمک مالی نیاز داره چند نفر دونیت کردن و روند کار رو مثل همون پلاگین دونیت نشون بده.

داستیتش خود شک دارم گت وی واسه پلاگین دونیت اوکی کنم از لحاض امنیتی دچار مشکل نشه چیزه دیگه بود حل میکردم ولی تو اینکار نیاز یه برنامه نویس که تو اینکار تجربه داشته باشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...