رفتن به مطلب

مشکل در پروفایل و مود ها

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت
اون بخش رو no است یعنی قابل دیدن باشه.

دوست عزیز متنی ک من نوشتم رو درست مطالعه نفرمودین

من عرض کردم روی YES بذارین 

شما داخل همون تنظیمات سربرگ دوم یعنی : tab restrictions  گزینه ی Hide for all current and future groups رو احیانا به NO  تغییر ندادین؟ که به احتمال زیاد تغییر دادین. شما این گزینه رو روی yes بذارین
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 27
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • مدیر کل بازنشسته سایت

الان که رو yes گذاشتم کلا بخش حالت ها hide شد

ببینید مد Moods اصلا نیازی نیست جز منوی انجمن شما باشه. آیکون این مد در کنار نام کاربری هر فرد از انجمن شما اون گوشه ی بالا قرار میگیره.. کاربر با کلیک روی شکلک اون میتونه حالت مورد نظر خودش رو انتخاب کنه

مد change group هم به همین صورت. نیازی نیست که جز منوی انجمن شما باشه. من داخل تاپیک change group هم ذکر کردم که تنظیمات این مد در کجا قرار میگیره.

ببینید شما هر مدی که نصب می کنید اصلا کاری به سربرگ tab restrictions و گزینه های داخل این سربرگ نداشته باشید.تنظیمات پیشفرض هر مد به درستی از قبل انجام شده.

شما زمانی که مد نصب می کنید برای تنظیمات و دسترسی های لازم به سربرگ Other Apps که آخرین سربرگ در کنترل پنا هست مراجعه کنید . تنظیمات لازم رو اعمال بفرمایید که این مدی که شما نصب کردین برای کدوم گروه فعال باشه برای کدوم گروه غیر فعال باشه و سایر دسترسی ها ( البته در 99% موارد) در برخی مد ها هم غیر از محلی که عرض کردم به بخش تنظیمات گروه های کاربری هم تنظیماتی اضافه میشه که فعلا با اونا کاری نداریم.

شما فعلا مشکلتون Moods هست که الان باید اون مشکل صفحه ی سفید رفع شده باشه و برای تنظیمات یه محلی که گفتم مراجعه کنید :

تصویر رو هم ببینید :

post-1353-0-42935300-1435179935_thumb.pn

لینک ارسال

ببینید مد Moods اصلا نیازی نیست جز منوی انجمن شما باشه. آیکون این مد در کنار نام کاربری هر فرد از انجمن شما اون گوشه ی بالا قرار میگیره.. کاربر با کلیک روی شکلک اون میتونه حالت مورد نظر خودش رو انتخاب کنه

مد change group هم به همین صورت. نیازی نیست که جز منوی انجمن شما باشه. من داخل تاپیک change group هم ذکر کردم که تنظیمات این مد در کجا قرار میگیره.

ببینید شما هر مدی که نصب می کنید اصلا کاری به سربرگ tab restrictions و گزینه های داخل این سربرگ نداشته باشید.تنظیمات پیشفرض هر مد به درستی از قبل انجام شده.

شما زمانی که مد نصب می کنید برای تنظیمات و دسترسی های لازم به سربرگ Other Apps که آخرین سربرگ در کنترل پنا هست مراجعه کنید . تنظیمات لازم رو اعمال بفرمایید که این مدی که شما نصب کردین برای کدوم گروه فعال باشه برای کدوم گروه غیر فعال باشه و سایر دسترسی ها ( البته در 99% موارد) در برخی مد ها هم غیر از محلی که عرض کردم به بخش تنظیمات گروه های کاربری هم تنظیماتی اضافه میشه که فعلا با اونا کاری نداریم.

شما فعلا مشکلتون Moods هست که الان باید اون مشکل صفحه ی سفید رفع شده باشه و برای تنظیمات یه محلی که گفتم مراجعه کنید :

تصویر رو هم ببینید :

attachicon.gifmoods.png

خوب عکس اون خرسه نمیاد با اینکه تصویرو اپلود کردم.(فک کنم اشتباه اپلود کردم)ادرس اپلود رو اگه میشه بگید.

در مورد صفحه پروفایل چی؟هنوز مشکل داره

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
خوب عکس اون خرسه نمیاد با اینکه تصویرو اپلود کردم.(فک کنم اشتباه اپلود کردم)ادرس اپلود رو اگه میشه بگید.

شما از مسیری که توی تصویر مشخص شده به گروه های کاربری دسترسی دادین؟

در مورد صفحه پروفایل چی؟هنوز مشکل داره

مشکل پروفایل چیه؟ صفحه سفید میشه؟ غیر از این دو موردی که الان تنظیمات tab restrictions رو تغییر دادین برای موارد دیگه هم تغییر دادین؟

لینک ارسال

شما از مسیری که توی تصویر مشخص شده به گروه های کاربری دسترسی دادین؟

مشکل پروفایل چیه؟ صفحه سفید میشه؟ غیر از این دو موردی که الان تنظیمات tab restrictions رو تغییر دادین برای موارد دیگه هم تغییر دادین؟

دریغ از این که یک کلمه از حرفاتونو در جمله اول فمیده باشم.

بله سفید میشه،خیر فقط برای همون moodsو chang grop

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما یه لطفی کنید    از گزینه ی پاسخ پایین پست استفاده نکنید لطفا.  ترجیحا برای این تاپیک یکم اسکرول صفحه میره بالا.

در مورد جمله ام  من سعی کردم تا جایی که میشه ساده بگم.

ببینید شما Moods رو نصب کردین. الان باید به کاربران انجمنتون و یا همون گروه های کاربری انجمنتون  اجازه و دسترسی استفاده از این مد رو بدین.

یعنی چی؟ یعنی اینکه شما یکسری تنظیمات و گزینه ها در اختیار دارین ک با استفاده از اونها می تونید تعیین کنید که کدام یک از گروه های کاربری از این مد استفاده کنن.

خب برای اینکار باید به این مسیر مراجعه کنید :

وارد کنترل پنل انجمنتون میشین  بعد سربرگ Other Apps  بعد قسمت حالت ها و یا Moods  در اینجا دو تا گزینه دارین شما باید روی Manage settings کلیک کنید :

صفحه ی جدیدی برای شما بارگذاری میشه که یکسری تنظیمات و گزینه ها داره:

1- Group Permissions (Use    یعنی گروه هایی که میتونن از این مد استفاده کنن  روبروش لیست گروه های انجمن شما وجود داره و شما باید گروه هایی که میخواین اجازه ی استفاده از Moods و یا همون انتخاب حالت رو داشته باشن انتخاب کنید. برای اینکه چند گروه رو انتخاب کنید هم با اسافاده از کلید ctrl (کنترل) روی کیبورد می تونید چند گروه رو انتخاب کنید به این صورت که کلید کنترل روی کیبورد رو بگیرید و گروه ها رو یکی یکی با موس تیک بزنید

2- "No Mood" image   اینو هم کاری نداشته باشید.بذارین همون گزینه ی خودش باقی بمونه

3- Dark Skins  شما از قالب دیفالت استفاده می کنید بازم کاری به این گزینه نداشته باشین

4- Exclude skins... بازم به این کاری نداشته باشین

امیدوارم واضح بوده باشه.

برای سفید شدن صفحه ی پروفایل هم باید تمامی هوک ها و مد ها رو غیر فعال کنید و یکی یکی فعال کنید و با فعال کردن هر مورد چک کنید ببینید برای پروفایل سفید شدن صفحه بازم اتفاق میفته یا نه؟ که اینط.ری میشه فهمید مشکل از هوک و مد ها هست یا نه؟  این کار رو انجام بدین تا ادامه...

لینک ارسال

:|  :|

نیاز به این همه توضیح نبود.بله این تنظیمات را که گفتید انجام داده بودم همون موقع که نصب کرده بودم مد را.

مشکل من اینه که اصلا علامت اون خرسه که بالای صفحه سمت چپ که برای مشخص نمودن مود هست نمیاد.

و مد هارو غیر فعال کردم اما تغییری نکرد.هوک را هم امتحان کنم؟

لینک ارسال

درود.

اگر میخواید اون علامت خرس بیاد باید این فایل رو در مسیر زیر اپلود کنید

public/style_images/پوشه قالب خودتون/

post-3982-0-12400700-1435183242.png

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...