رفتن به مطلب

مشکل کادر Authentication Required در وبسایت

dload

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

من این پست را خواندم : http://ipsfarsi.com/topic/10994-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B1%D9%87-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%86-authentication-required-%D8%AD%D9%84-%D8%B4%D8%AF/

اما همچنان با این موضوع مشکل دارم! دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید این کادر Authentication Required رو چجوری حذف کنم ؟ بر روی ادامه ی مطلب که کلیک می کنم این کادر مرتب باز میشه . توی اون ارسالی که لینکشو بالا نوشتم نوشته بود " به پوشه admin برید و فایل htaccess رو باز کنید و قسمتی رو که مربوط به کمه عبور هست حذف کنید " 

خب حالا این بخش مربوط به کلمه ی عبور کدام قسمت هست ؟ آیا با حذفش پسورد قسمت Password Protect Directories حذف نمیشه ؟

با سپاس از دوستان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پسورد روی دایرکتوری یه چیزه . پسورد روی ادمین یه چیز دیگه . وقتی روی ادمین پسورد میزاری باید بری محتویات فایل .htaccess که در پوشه خود Admin هاستت هست رو پاک کنی .

اما اون بخش دوم صحبتت که مربوط به رمز گذاری روی فروم ها بود رو باید از همون جایی که گذاشتی حذفش کنی . 

وقتیم از پنل ادمین خودت وارد سربرگ Forum میشی ، با رفتن به اون بخش و ویرایش رمزی که گذاشتی رو میبینی ...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...