رفتن به مطلب

درخواست نصب مدهای انجمن با هزینه

سانگ بی سانگ

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت همه دوستان من انجمن سایتمو جدیدا به آی پی بی تبدیل کردم راستیتش وقت نمیکنم همه مدهای مورد نیاز و مدهایی که در خود مرجع آی پی بی هست رو نصب کنم میخوام یکی برام انجام بده همه تغییرات مودها هوک ها بسته های سئو با یه قالب سیاه که سایت اصلی پورتالمم مشکی هست برام نصب کنه همه رو ممنون میشم یکی از دوستان این کار رو برام انجام بده اگه رایگان انجام می دید که خیلیم عالی اگه با هزینه هستش بگید چقدر میگیرید که اوکی کنید انجمنم رو از طریق همین تاپیک بهم اطلاع بدید و یا پیام خصوصی بدید ممنون منتظر چوابتون هستم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

:|

نصب مد و قالب کلا 10 دققه هم طول نمیکشه که ؟ فقط نیاز به حجم اینترنت میخواد  ادرس انجمنت رو بده برات بعضی از مد ها رو به صورت رایگان برات نصب میکنم خواستی

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام... :)

شما دسترسی هاست و انجمن ،  مد و هوک هایی که می خواهید و قالبی اگر مدنظر دارید ، پ.خ کنید براتون رایگان انجام میشه....فقط نباید خیلی عجله داشته باشید...

لینک ارسال

خب علی جان که دیگه استاد ما هم هستش ردیف میکنه  :loo:   بازم اگر کمکی از دست ما ساختس در خدمت دوستان IPB  هستیم :bye:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

خب علی جان که دیگه استاد ما هم هستش ردیف میکنه  :loo:   بازم اگر کمکی از دست ما ساختس در خدمت دوستان IPB  هستیم :bye:

شما لطف داری...

@@سانگ بی سانگ  قبلا برای من کاری انجام دادن ، خواستم فقط کار ایشون جبران کنم... :)

لینک ارسال

آره علی جان سالها پیش همین لوگو ipbtemplate تو امضاتو من زدم خخخ دم همتون گرم علی جان اطلاعتو برات میل می کنم.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...