رفتن به مطلب

حذف انجمن از سایت

ارسال‌های توصیه شده

سلام. دو سوال دارم که خواهش میکم راهنماییم کنید.

1- برای حذف انجمن فقط باید فایل های زیر و از تو هاست حذ کنم؟ + دیتا بیس؟

post-2272-0-69048800-1412441327.jpg

2- ازاونجایی که دارم خودمو برای نسخه جدید اماده میکنم میخوام بدونم اگر انجمن دقیقا تو همون هاستی که سایت اصلی قرار داره نصب کنم، از نظر منابع و ... بعدا (که تعداد بازدید انجمن خیلی زیاد شد) برای هاست یا صفحه اصلی سایتکه تو همون هاست هست مشکلی ایجاد نمیشه ؟! 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

1- برای حذف انجمن فقط باید فایل های زیر و از تو هاست حذ کنم؟ + دیتا بیس؟

با حذف پوشه forum1 که انجمن شما داخل آن نصب شده پاک می شود ولی اون دوتا پوشه که پایین اشاره کردید مربوط به آی پی بی است  که می تونید اونهارو هم حذف کنید ولی به انجمن ربطی ندارد.

دیتابیس هم میتونید حذف کنید چون دیگه با حذف پوشه forum1 نیازی به اون ندارید.

2- ازاونجایی که دارم خودمو برای نسخه جدید اماده میکنم میخوام بدونم اگر انجمن دقیقا تو همون هاستی که سایت اصلی قرار داره نصب کنم، از نظر منابع و ... بعدا (که تعداد بازدید انجمن خیلی زیاد شد) برای هاست یا صفحه اصلی سایتکه تو همون هاست هست مشکلی ایجاد نمیشه ؟! 

اصولا هاست های اشتراکی یه حدی برای تعداد بازدید کننده ها ارائه می کنند که بیشتر از اون باشه سایت شما بسته می شود ولی برای شروع کار می توانید از همون هاست اشتراکی و هاست های پربازدید استفاده کنید و مشکل خاصی هم پیش نمیاد و اگر بازدید سایت و انجمن شما بالا رفت ، خیلی راحت می توانید از سرورهای بالاتر و قدرتمندتر استفاده کنید.

لینک ارسال

سلام

با حذف پوشه forum1 که انجمن شما داخل آن نصب شده پاک می شود ولی اون دوتا پوشه که پایین اشاره کردید مربوط به آی پی بی است  که می تونید اونهارو هم حذف کنید ولی به انجمن ربطی ندارد.

دیتابیس هم میتونید حذف کنید چون دیگه با حذف پوشه forum1 نیازی به اون ندارید.

اصولا هاست های اشتراکی یه حدی برای تعداد بازدید کننده ها ارائه می کنند که بیشتر از اون باشه سایت شما بسته می شود ولی برای شروع کار می توانید از همون هاست اشتراکی و هاست های پربازدید استفاده کنید و مشکل خاصی هم پیش نمیاد و اگر بازدید سایت و انجمن شما بالا رفت ، خیلی راحت می توانید از سرورهای بالاتر و قدرتمندتر استفاده کنید.

به به آقا علی .. چه طوری؟ خوبی؟ 

دستت درد نکنه .. میخواستم مطمئن بشم که شدم .... 

فقط اون پوشه interface  برای انجمن یا همون IPB هست یا برای وردپرسه؟ پاک نکنم مشکل پیش بیاد

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام حسین جان...تشکر...شما کم پیدایی... :)

برای آی پی بی است ، احتمالا اشتباهی آپلود شده می توانید پاک کنید.

لینک ارسال

سلام حسین جان...تشکر...شما کم پیدایی... :)

برای آی پی بی است ، احتمالا اشتباهی آپلود شده می توانید پاک کنید.

سلامتی .... یه مدتی درگیر دانشگاه بودم .. وقت نکردم بیام .... 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

از قسمت سمت راست یک تصویر کامل تر نشون بدی شاید بهتر بشه راهنمایی کرد

احتمال داره از دسترسی پوشه Forum1 باشه  و اینکه این پوشه رو خودت ایجاد کردی ؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

ابتدا تمام سطوح دسترسی ها رو چک کن , تغییر بده سپس حذفش کن اگر نشد با legacy file manager برو حذف کن:

برو اینجا

Web Root public_html/www

سپس

تیک بزن Show Hidden Files (dotfiles). و برو

حالا پوشه مورد نظر را کلیک کن و سمت راست گزینه Delete this folder and all files under it را انتخاب کن

یا از طریق ftp برو حذف کن.

اگر حذف نشد با پشتیبان هاستت هماهنگ کن (مشکل از همون دسترسی و owner پوشه هاست)

در ضمن این فولدر برای ساب دامین هست؟ 

لینک ارسال

علی مددی، در تاریخ 05 Oct 2014 - 12:03 صبح گفته است:

از قسمت سمت راست یک تصویر کامل تر نشون بدی شاید بهتر بشه راهنمایی کرد

احتمال داره از دسترسی پوشه Forum1 باشه  و اینکه این پوشه رو خودت ایجاد کردی ؟

اون پوشه رو من ایجادنکردم .. بفرمااینم عکس بزرگتر ................ پوشه آپلود و پاک کنم؟؟؟؟؟ 

post-2272-0-64711700-1412457427_thumb.jp

ابتدا تمام سطوح دسترسی ها رو چک کن , تغییر بده سپس حذفش کن اگر نشد با legacy file manager برو حذف کن

تیک بزن Show Hidden Files (dotfiles). و برو

حالا پوشه مورد نظر را کلیک کن و سمت راست گزینه Delete this folder and all files under it را انتخاب کن

یا از طریق ftp برو حذف کن.

اگر حذف نشد با پشتیبان هاستت هماهنگ کن (مشکل از همون دسترسی و owner پوشه هاست)

در ضمن این فولدر برای ساب دامین هست؟ 

سطح دسترسی خود پوشه ها رو از کجا میشه دید؟ سطح دسترسی فایلهای داخل پوشه رو میشه دید .. اما سطح دسترسی پوشه ها معلوم نیست!!! 

منظورتون از ساب دامین اینه؟  Forum.example.com  ؟؟؟؟ اگر منظورتون اینه که انجمن و اینطوری درست کردم 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

از طریق ftp هم خیلی راحت میتونی سطوح دسترسی رو ببینی.راه حلی که بالا گفتم رو انجام بده.بله همونه منظورم.اون ساب دامین که برای همین فروم شماست رو هم حذف کن و سپس تست کن مخصوصا اون روش هایی که گفتم.اگر نشد با پشتیبان هاستت هماهنگ کن چون همون طور که حدس میزدم و شما هم گفتی پوشه رو خودت ایجاد نکردی و مشکل از همون owner هست که یوزر شما قابلیت حذفش رو نداره.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...