رفتن به مطلب

پوسته IPBFarsi Responsive || فارسی

ارسال‌های توصیه شده

• 3 ماه بعد...
  • پاسخ 27
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

سلام.ببخشید من روی no  گذاشتم و تصویرو به جای لوگو اپلود کردم.اما هنوز متن بالای صفحه ی انجمن میاد_چرا؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه بعد...

سلام . تشکر بابت قالب.

لطفا بفرمایید کد های داخل فایل header را چگونه تغییر دهم که لوگوی تنظیمی از داخل تنظیمات نمایش داده شود !؟

الان متن تبلیغاتی سایت شما نمایش داده میشه...

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام

من این تمپلیت رو نصب کردم و خیلی خوب کار میکنم

فقط یه مشکل دارم باهاش اونم اینه که یه سری از گرافیکهاشو که از سایت gavatar.com میاره چون فی**لتره باز نمیکنه مثل لینک زیر

ممنون میشم یه راهنمایی کنید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

لطفا قبل از ارسال موضوع جدید در انجمن جستجو کنید.

http://ipsfarsi.com/topic/17916-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%81%D8%B1%D8%B6/

لینک ارسال

• 1 سال بعد...

سلام.ممنونم بابت به اشتراک گذاری این پوسته.من سه‌تا مشکل با این پوسته دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید چطور حلش کنم.

مشکل اول:

در تصاویر پایین که مشاهده میفرمایید،ابزارک‌هایی که توسط IP Downloadو یک مد دیگه ساخته میشوند خیلی به هم نزدیک هستند.آیا میشه مثل تصویر سوم(موضوعات اخیر) آیتم‌های این موارد را فاصله دار کرد و اون خط ریز هم بین آیتم‌ها قرار بگیره؟؟

مشکل دوم:

من میخوام از bbcode آپارات استفاده کنم.وقتی از این بی بی کد استفاده می‌کنم، فیلم‌های آپارات در انجمن قرار میگیره و بدون مشکل در کامپیوتر پخش میشه اما برای گوشی فیلم متناسب با قالب نمیشه و بخش اعظم آن در سمت چپ قرار میگیره.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که این مشکل را هم چطور حل کنم؟

مشکل سوم:

زمانیکه که کاربر در گوشی بر روی آیکن منو کلیک میکنه فقط «آخرین ارسالی‌های انجمن» براش باز میشه؟آیا امکانش هست که منوی اصلی انجمن برای کاربر باز بشه؟

تمامی تصاویر مربوط پیوست هستند.سپاس

Shot_020.png

Shot_021.png

Shot_022.png

photo_2016-10-25_07-48-36.jpg

photo_2016-10-25_07-48-46.jpg

لینک ارسال

در در 1395/08/04, 07:51:21، ankidroid گفته است :

سلام.ممنونم بابت به اشتراک گذاری این پوسته.من سه‌تا مشکل با این پوسته دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید چطور حلش کنم.

مشکل اول:

در تصاویر پایین که مشاهده میفرمایید،ابزارک‌هایی که توسط IP Downloadو یک مد دیگه ساخته میشوند خیلی به هم نزدیک هستند.آیا میشه مثل تصویر سوم(موضوعات اخیر) آیتم‌های این موارد را فاصله دار کرد و اون خط ریز هم بین آیتم‌ها قرار بگیره؟؟

مشکل دوم:

من میخوام از bbcode آپارات استفاده کنم.وقتی از این بی بی کد استفاده می‌کنم، فیلم‌های آپارات در انجمن قرار میگیره و بدون مشکل در کامپیوتر پخش میشه اما برای گوشی فیلم متناسب با قالب نمیشه و بخش اعظم آن در سمت چپ قرار میگیره.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که این مشکل را هم چطور حل کنم؟

مشکل سوم:

زمانیکه که کاربر در گوشی بر روی آیکن منو کلیک میکنه فقط «آخرین ارسالی‌های انجمن» براش باز میشه؟آیا امکانش هست که منوی اصلی انجمن برای کاربر باز بشه؟

تمامی تصاویر مربوط پیوست هستند.سپاس

درود بر شما

برای حل مشکل فاصله ها در تاپیک زیر راهنمایی های لازم صورت گرفت

برای برطرف کردن مشکل واکنش گرا نبودن ویدئوهای آپارات به قسمت BBCode Management بروید ، باکلیک بر روی دکمه مداد آپارات را ویرایش کنید و کد Custom BBCode Replacement را با کد زیر جایگزین کنید( نسخه 3.4 )

<style>.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;}</style><div class="h_iframe-aparat_embed_frame"> <span style="display: block;padding-top: 57%"></span><iframe src="https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/{content}/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" ></iframe></div>

برای نسخه های 4 به بالا نیز این کد باید در ادمین > شخصی سازی > ویراشگر > نوار ابزار ها > بخش HTML قرار داده شود. 

<style>.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;}</style><div class="h_iframe-aparat_embed_frame"> <span style="display: block;padding-top: 57%"></span><iframe src="https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/{option}/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" ></iframe></div>

پرسش آخر نیز نیاز به ویرایش فایل ها است که در حال حاضر متاسفانه امکان پاسخگویی آن برای بنده وجود ندارد.

لینک ارسال

در در 1395/08/06, 13:54:02، قــربـانـپور گفته است :

پرسش آخر نیز نیاز به ویرایش فایل ها است که در حال حاضر متاسفانه امکان پاسخگویی آن برای بنده وجود ندارد.

سلام.علت اینکه منوها موبایل نشون داده نمیشد را پیدا کردم.دلیلش برنامه ProMenu   بود.ممنون میشم در مورد تنظیمات این برنامه اگر آموزشی هست لینک بدید و اگر هم که نیست روشی را بهم معرفی کنید تا من فقط نام منوها را بتونم تغییر بدم.

سپاس:give_rose:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...