رفتن به مطلب

بحث متفرقه در مورد پوسته ای پی بورد

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

بحثتون رو اینجا ادامه بدید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما گفتيد همه قالب ها از رو ديفالت زده مي شن!

خب منم همين رو مي گن! شما يك دونه بزنيد مثل انجمن هاي ويبولتين هي پترن و رنگ و اينا رو عوض كنيد به اسم قالب جديد پاب كنيد!

بعد ببينيد چه طور كاربر سرازير ميشه!

بعد در اين صورت هم كاربران طرح اختصاصي مي دن براي طراحان هم خوب ميشه ! بقيه ي طراح ها هم مي بينن IPB داره پا مي گيره طراح هم براش كمه زود ميان! بعد قول مي دم كمتر از ٣ سال ديگه اسمي از vb برده نشه تو نت!

لینک ارسال

من هم قبول دارم ، حرف دوستمون رو ، ما قالب متنوع خیلی کم داریم ، الان همه هم این کار رو دارن انجام میدن ، به نظرم شما هم برای هر مراسمی که میشه مثل بقیه یک قالبی بزنید بدید بیرون بد نمیشه . البته نه دیگه هر روز هفته :))

من میگم که قالب طراحی کنید هم پولی قرار بدید هم رایگان ، سر عید که میشه یک قالب مجانی بدید سر ماه های مخصوص که میشه یک قالب بدید ، میدونید که چی میگم ؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

بله درسته ولی خوب همین کار ها هم وقت گیر هست و خود من چند هفته است میخوام یه پوسته ی اختصاصی دیگه اوکی کنم و لی کار لاک پشتی پیش میره چون وقتم براش فوق العاده کم هست و واقعا نمی رسم.همین الانم به زور انلاینم اونم برای بعضی مقالات دیگه اینجا اتوماتیک باز میشه :DD:

انشالله تابستون اندکی وقت ازاد دارم روی پروزه های مختلف کار میکنم.

لینک ارسال

كسي نگفت سخت تره! كلا كار وقت گيريه!

اقا سعيد پوسته جديد بياد پوسته ي فعلي پاب ميشه؟ :DD:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

نه اتفاقا .برای کسی که بدونه چی به چیه اسونه.ولی بنده این روزها وقت نمیکنم و وقت ازادم خیلی کمه.

من قالب همینجا رو 25 اسفند  پروژه اش رو شروع کردم و تا اول عید اصل کارهاش تموم شد.طراحی فریمورک ریسپانسیو و پیاده سازی چیزهایی که تو ذهنم بود.اگه نمیخواستم ریسپانسیو طراحیش کنم خیلی خیلی سریعتر کارش تموم بود.

توی عید دیگه چون کم خونه بودم فقط شبا یه ذره کار میکردم تا اشکال یابی و ریزه کاری ها رو انجام بدم.شب 13 فروردین هم پوسته اماده و رونمایی کردیم.

البته بگم همین 5-6 روز قبل عید صبح تا شب پای پوسته نسته بودم و داشتم طراحی میکردم.

حتی یه کار کوچیک انجام دادن هم وقتت رو میگیره.

لینک ارسال

راست میگه ، پابلیکش نمیکنید ؟ پوستش عالیه .

---------------------------------------------

یک سایت خارجی معرفی کنید که پوسته رایگان IPB میده و راحت بشه ازش دانلود کرد . حداقل خودمون فارسیش کنیم . من با phpbb و mybb کار کردم حداقل اگر کمی مثل اونا هم باشه میشه یک کاریش کرد و به پیشرفت اینجا کمک کرد .

لینک ارسال

پوسته IPB كه فارسي نمي كنن! فقط تغيير فونت مي دن!

همين پوسته هاي لاتين همين انجمن هست!

از دادن لينك سايت خارجي معذوريم :D

لینک ارسال

یعنی چطوری ؟ فونتشون رو همش تغییر میدن ؟

خب چرا نمیدی ؟ عجبا همش امروز ساز مخالف میزنی برادر :give_rose:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...