رفتن به مطلب

سوال درباره هاست

پـویـا امیری

ارسال‌های توصیه شده

سلام

ببخشيد من يك سايت فيلم و سريال و ... دارم و با توجه به مشكل دار بودنش تو ايران اگه برم رو يك هاست داخل ايران (از پارس پك مي خوام بگيرم) امكان بسته شدن هست؟

سرعت يك هاست به چي بستگي داره بيشتر؟ رم يا cpu؟ براي شروع يك سايت چند هسته بگيرم cpu هاست رو؟ براي اول كار يك هسته بسه يا بيشتر بگيرم؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر نکنم مشکلی داشته باشه

سایت IMDB-DL با نت افزار کار میکنه هیچ مشکلی هم اصلا ندارن تا حالا.

نظر منو میخوای اول با پارس پک صحبت کن شرایط رو بهش بگو اگه قبول کردن بسم الله اگه قبول نکردن که هیچی اول باهاشون صحبت کنی شرایطشون رو ببینی بهتره داداشی فدا

لینک ارسال

سلام

سرعت سایت به cpu و ram سروره

تا اونجایی که من دیدم سایت های موجود در هاسته ایران فیلتر میشن ولی دامنه فیلتر نیست و فقط برای وورود از موتور های جستجو فیلتره/ مسدود شدن هاست هم به میزبان بستگی داره که اگه بهش دستور قضائی بدن مسدود میکنه . مگه اینکه سروره داخل ایران بگیرید که اونم بعید میدونم میزبان مسدود کنه شایدم مسدود کنه .ایرانه دیگه  :DD: شما بهتر یک سوال از میزبان کنید.بله رم 1 کفایت میکنه

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

با پارس پك صحبت كردم گفتن ما كاري ندارين ولي اگه دستور بدن بهمون مجبور مي شيم ببنديم سايت رو البته بكاپ رو هم مي ديم!

گفتن مي تونيد از سرويس اروپا استفاده كنيد كه امكان بسته شدنش كمتره!

دوستان نظر شما چيه؟ برم رو هاست ايران تا ميشه استفاده كنم بعد اگه بسته شد بكاپ رو بردارم برم يه جا ديگه؟ يا نه كلا برم رو هاست اروپاشون؟

هاست اروپاي پارس پك خوبه؟ مثل هاست هاي ايرانش معروفه؟

اصلا امكانش چه قدره دستور قضايي بدن براي يه سايت تازه كار فيلم با وجود اين همه سايت فيلم و موزيك و سياسي و ... ؟

ممنون

لینک ارسال

داداش گلم فکر نکنم اونقدرها دیگه باهات کاری انجام بدن خیلی سایت ها هستن در حال حاظر دارن کار میکنن کاری به اونها ندارن چه برسه به تو که تازه کار هستی فقط یه نصیحت از من به تو به عنوان کسی که چندین سال تو سایت های موزیک و فیلم کار میکردش هیچوقت تحت هیچ شرایطی شیطونی نکن و کارهای س/ی/ا/س/ی قرار نده که همون لحظه حالیشون نمیشه که تو تازه کار هستی یا قدیمی میگیرن...

والله راستشو بخوای من از پارس پک استفاده نکردم من همین چند وقت پیش قرار بود سایت بزنم بین چندین هاست گیر کردم یکی پارس پک بودش یکی پردیس هاستینگ یکی هم نت افزار. تو نت در مورد پارس پک خونده بودم که یه بار هک شده بود به خاطر همین دورش رو خط کشیدم نت افزار رو انتخاب کردم چون قبلا باهاشون کار کرده بودم و واقعا به کارشون اعتماد دارم هم از نظر پشتیبانی هم از نظر سرعت و کیفیت هاستینگشون

پارس پک هم اتفاقا تعریف خوبی ازش میکنند من که بدی ازش ندیدم تو میخوای هاست میزبانیت رو روی پارس پک سوار کنی که این مشکلی نیستش مهم فایل های هاستینگ دانلودت هستش که به نظر من سرور مجازی قرار بدی عالی میشه از همه لحاظ. فقط همیشه یادت باشه همیشه هر روز صبح ظهر شب سه بار در روز بک آپ بگیر حتما بک آپ بگیر چون کار نت و وضعیت ایران خبر نمیکنه یدفعه دیدی سایتت رو ترکوندن لااقل بک آپ رو بگیر و در برو :D

اگه تونستی هاست بک آپ هم بخری که چه عالی خیالت هم راحته باز مثل قضیه چند سال پیش هاست دی ال و سایت های موزیک نشه که یدفعه ریختن تو سر هاست دی ال تمامی بک آپ های سایت های موزیک رو ترکوندن و اونها مجبور شدن از اول کار کنند. من تو موزیک باران کار میکردم شانس آورده بودیم یه بک آپ نصف و نیمه از سال 2010 داشتیم تونستیم سایت رو بیاریمش بالا بازدوباره استارت بزنیم. حتما بک آپ بگیر حتما هم بک آپ رو هر دو هفته یک بار حالا تو کامپیوتر خودت یا تو هاست پشتیبانی ات قرار بده که اگه احیانا 1% این رو در نظر بگیر هاستینگت مجبور شدش سایتت رو ببنده و ناچارا مجبوره بک آپت رو نده اونوقت لااقل خیالت راحت باشه که بک آپش رو تو کامپیوترت داری.

مدیریت محتوایی که داری چیه حاجی؟ صفحه اصلیت وردپرس هستش یا پی اچ پی نیوک؟ انجمن سایت هم به احتمال زیاد آی پی بی هستش دیگه؟

لینک ارسال

داداش گلم فکر نکنم اونقدرها دیگه باهات کاری انجام بدن خیلی سایت ها هستن در حال حاظر دارن کار میکنن کاری به اونها ندارن چه برسه به تو که تازه کار هستی فقط یه نصیحت از من به تو به عنوان کسی که چندین سال تو سایت های موزیک و فیلم کار میکردش هیچوقت تحت هیچ شرایطی شیطونی نکن و کارهای س/ی/ا/س/ی قرار نده که همون لحظه حالیشون نمیشه که تو تازه کار هستی یا قدیمی میگیرن...

والله راستشو بخوای من از پارس پک استفاده نکردم من همین چند وقت پیش قرار بود سایت بزنم بین چندین هاست گیر کردم یکی پارس پک بودش یکی پردیس هاستینگ یکی هم نت افزار. تو نت در مورد پارس پک خونده بودم که یه بار هک شده بود به خاطر همین دورش رو خط کشیدم نت افزار رو انتخاب کردم چون قبلا باهاشون کار کرده بودم و واقعا به کارشون اعتماد دارم هم از نظر پشتیبانی هم از نظر سرعت و کیفیت هاستینگشون

پارس پک هم اتفاقا تعریف خوبی ازش میکنند من که بدی ازش ندیدم تو میخوای هاست میزبانیت رو روی پارس پک سوار کنی که این مشکلی نیستش مهم فایل های هاستینگ دانلودت هستش که به نظر من سرور مجازی قرار بدی عالی میشه از همه لحاظ. فقط همیشه یادت باشه همیشه هر روز صبح ظهر شب سه بار در روز بک آپ بگیر حتما بک آپ بگیر چون کار نت و وضعیت ایران خبر نمیکنه یدفعه دیدی سایتت رو ترکوندن لااقل بک آپ رو بگیر و در برو :D

اگه تونستی هاست بک آپ هم بخری که چه عالی خیالت هم راحته باز مثل قضیه چند سال پیش هاست دی ال و سایت های موزیک نشه که یدفعه ریختن تو سر هاست دی ال تمامی بک آپ های سایت های موزیک رو ترکوندن و اونها مجبور شدن از اول کار کنند. من تو موزیک باران کار میکردم شانس آورده بودیم یه بک آپ نصف و نیمه از سال 2010 داشتیم تونستیم سایت رو بیاریمش بالا بازدوباره استارت بزنیم. حتما بک آپ بگیر حتما هم بک آپ رو هر دو هفته یک بار حالا تو کامپیوتر خودت یا تو هاست پشتیبانی ات قرار بده که اگه احیانا 1% این رو در نظر بگیر هاستینگت مجبور شدش سایتت رو ببنده و ناچارا مجبوره بک آپت رو نده اونوقت لااقل خیالت راحت باشه که بک آپش رو تو کامپیوترت داری.

مدیریت محتوایی که داری چیه حاجی؟ صفحه اصلیت وردپرس هستش یا پی اچ پی نیوک؟ انجمن سایت هم به احتمال زیاد آی پی بی هستش دیگه؟

بله صفحه اصلی وردپرسه و انجمن هم IPB

لینک ارسال

لینک سایتت رو بده ببینیم چیکار کردی :D

Http://tornadomovie.in

البته هنوز کامل کامل نیست. دسته بندی هاش رو کامل کردم ولی تا فیلم نذارم از اون دسته بندی نشونش نمی ده. و البته فعلا اسلایدر هاش تزئینی هستند :D

سایت تا یکی دو روز دیگه بسته میشه میره واسه 15 تیر... :D

البته یه مشکلی با ساب دامین ها پیدا کردم برای همین 5 مین پیش دامین رو تغییر dns دادم از cloudflare به خود هاست.اگه مشکلی بود برای همینه :D

اون اخرین اخبار هم که وسط سایت هست رو می خوام وصلش کنم به پرتال خبری!

تو پارس پک می تونی هر روز بکاپ سایتت رو اپلود کنی به صورت اتومات تو اکانت google drive ـت. خوبه دیگه :D

ویرایش شده توسط Pois0nous
لینک ارسال

ایشالله به سلامتی 

داداش یه نصیحت از من به تو همیشه آویزه گوشت باشه هیچوقت تحت هیچ شرایطی Popup قرار نده به هیچ عنوان چون خیلی کاربر از این طریق از دست میدی. شاید با خودت میگی خوب کاربر یه لحظه صفحه رو میخواد ببنده دیگه کجا میخواد بپره. من یه پاپ آپت رو باز کردم آنتی ویروسم ارور دادش بستمش ولی سایتت رو نبستم به خاطر اینکه میخواد ببینم چطوری شدش پس مطمئن باش کاربر زود از سایتت فراری میدی. سایتت طراحی اش خوبه بدک نیستش ایشالله موفق باشی. قسمت فوتر سایت بخش دوستان ویژه اگه بتونی لینک ها رو برداری بهتره یجورایی تبادل لینک محسوب میشه الگوریتم جدید گوگل تبادل لینک رو زیاد دوست نداره راستشو بخوای یخورده گیر میده :D 

میگم ساب دامین هات چه مشکلی داشتش؟ Cloudflare قرار دادی چی شدش که مجبور شدی برگردونی dns ها رو؟ من میخوام cloudflare قرار بدم فعلا دو دل هستم میخوام نظر تو رو بدونم که چرا و چطوری به مشکل برخوردی؟

چه خوب اگه این گوگل درایو بک آپ میگیرن و مختص به پارس پک نیستش به ما هم یاد بده ما هم بریم بک آپ های سایتمون رو تو گوگل درایو بریزیم :D

لینک ارسال

ایشالله به سلامتی 

داداش یه نصیحت از من به تو همیشه آویزه گوشت باشه هیچوقت تحت هیچ شرایطی Popup قرار نده به هیچ عنوان چون خیلی کاربر از این طریق از دست میدی. شاید با خودت میگی خوب کاربر یه لحظه صفحه رو میخواد ببنده دیگه کجا میخواد بپره. من یه پاپ آپت رو باز کردم آنتی ویروسم ارور دادش بستمش ولی سایتت رو نبستم به خاطر اینکه میخواد ببینم چطوری شدش پس مطمئن باش کاربر زود از سایتت فراری میدی. سایتت طراحی اش خوبه بدک نیستش ایشالله موفق باشی. قسمت فوتر سایت بخش دوستان ویژه اگه بتونی لینک ها رو برداری بهتره یجورایی تبادل لینک محسوب میشه الگوریتم جدید گوگل تبادل لینک رو زیاد دوست نداره راستشو بخوای یخورده گیر میده :D

میگم ساب دامین هات چه مشکلی داشتش؟ Cloudflare قرار دادی چی شدش که مجبور شدی برگردونی dns ها رو؟ من میخوام cloudflare قرار بدم فعلا دو دل هستم میخوام نظر تو رو بدونم که چرا و چطوری به مشکل برخوردی؟

چه خوب اگه این گوگل درایو بک آپ میگیرن و مختص به پارس پک نیستش به ما هم یاد بده ما هم بریم بک آپ های سایتمون رو تو گوگل درایو بریزیم :D

google drive یکی از ویژگی های پارس پک هست.

پاپ اپ روی چشم

نمی دونم این ساب دامین چش شده.با تغییر دی ان اس هم درست نشد.توش وردپرس می ریزم ولی نمی تونم نصب کنم :|

الان هم انجمن به فنا رفته درست شدنش دور از انتظاره ... :(

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...