رفتن به مطلب

کی پست منو حذف کرد

graphico

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

بنده تاپیک شما رو حذف کردم . چون مغایر با قوانین انجمن بود.

ایجاد تاپیک های تبلیغاتی به هر گونه ای چه مصارف شخصی و چه تبلیغات برای سایت و ... برای کاربران ممنوع میباشد

یکی از بندهای قوانین انجمن

همیشه قوانین رو رعایت کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من تبلیغ کردم من گفتم تو این انجمن هرچی گرافیک خواست بدن به من ، من درست کنم . کجاش تبلیغ بود . 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

این تبلیغ نیست!!!! پس چیه؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما توی تاپیکتون گفتین  : هرکسی درخواست گرافیک داره به شما بگه.....شماره کارت بانکی دادین + نمونه کار 

این تبلیغ محسوب میشه.شما از این انجمن برای مصارف شخصی خودتون دارین استفاده می کنید.... که این خلاف قوانین هست.

شما داخل امضاتون بنویسید  طراحی لوگو بنر هدر و ........ با هزینه یا هرچی و لینک بدین به صفحه ای غیر از ipbfarsi در این صورت هیچ اشکالی نداره   اما تاپیک  برای این کار اشکال داره.

موفق باشید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

درود.

دوست محترم همونطور که مدیر عزیز ذکر کردند شما تو امضاتون بنویسید که کارای گرافیکی و طراحی انجام میدید  و کاربران بهتون پ.خ ارسال کنند هیچ موردی هم نداره.

اگه کارهای مربوط به طراحی و گرافیک دارند.

ولی کلا اینکه تاپیک برای کاری که انجام میدید و معرفی کنید ....

خود بنده هم کار طراحی چه گرافیک و بنر و ... و چه طراحی تحت وب انجام میدم.فقط تو امضام اونم برای طراحی پوسته گذاشتم.تاپیکی هم نزدم.

.اینجا یه انجمن پشتیبانی هست با یه سری قوانین.خداوکیلی خود شما به عنوان یه مدیر وبسایت اگه تاپیکی مغایر با قوانین سایتون باشه چه کاری انجام میدید؟

از همکاری شما سپاسگذارم

موفق باشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...