رفتن به مطلب

پوسته ی زیبای داشبورد Dashboard || فارسی

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

یعنی مثلا اگه کسی تو یه مانیتور 17 سایت رو باز کنه کلا بهم میریزه. تازه این مثال برای رزولیشین 1024*... بود اون فسیل هایی که هنوز 600*800 کار میکنن کلا باید بیخیال سایت بشن  :D

مانیتور من یکی از اون فسیل هاست  (شما یادتون نمیاد- در حد این جمله اس) هیچ مشکلی که باهاش نداشتم!!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 83
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

:D  :D :D :D

دوتا عکس قرار میدم تا بهتر منظورمو برسونم 

عکس اول :

پیش نمایش درست (بخش آخرین ارسالها رو نگاه کنید. کاملا درسته)

post-2460-0-59224200-1392118717_thumb.jp

عکس دوم: 

تو مانیتور معمولی (آخرین ارسالها بهم میریزه)

post-2460-0-87211800-1392118840_thumb.jp

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما بخش ساید بار انجمن غیرفعال کنید اون مشکل حل میشه و اگر هم به سایدبار نیاز دارید قالب دیگه استفاده کنید...

لینک ارسال

ممنون از پاسختون ولی با حذف ساید بار ، باز هم توی قسمت های مختلف این مشکل بوجود میاد مثلا توی فروشگاه

این بهترین قالب trancparent هست که توی انجمن دیدم و برای همین هی دارم سوال میکنم

اگه امکانش هست راهنمایی کنین که چطور میشه عرض قسمت منو کناری رو کم کرد؟ بنظرم با این کار میشه این مشکلو حل کرد.

با تشکر

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

فکر نکنم ، حالا آقا سعید بیشتر می تونن شمارو راهنمایی کنند ولی مشکل فقط با حذف سایدبار برای شما رفع می شود...

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دوست عزیز همونطوری که علی اقا ذکر کردند شما باید ساید بار رو غیر فعال کنید.

شما مانیتورتون کوچیکه و واید نیست و اصلا بهتون توصیه نمیکنم ازین پوسته استفاده کنید چون این پوسته مخصوص مانیتور های واید هست.

چون ریسپانسیو نیست دوست من

اونی که اخرین ارسالها خیلی جمع میشه به خاطر عرض کمشه.وقتی شما سایزو کوچیکتر میکنید متن ها کجا قرار بگیرند؟جایی ندارند تا قرار بگیرند برای همین مثلا یه لاین تبدیل میشه به چند لاین نوشته.

عرض قسمت منو ی کناری رو میشه کمتر کرد.ولی برای این پوسته که برای همه گذاشتم اینو انجام نمیدم.شما ادرس انجمنتون رو در پروفایل کاربری اضافه و این قالبو رو سایتتون نصب کردید به بنده اطلاع بدید براتون عرضشو کمتر کنم.

موفق باشید

لینک ارسال

ممنون از پاسختون 

من الان روی لوکال کار میکنم . به هاست انتقال میدم و بهتون اطلاع میدم .

با تشکر

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

در مورد این قسمت عرض کنم که این موردی که فرمودید  و عکس گذاشتید به قالب ربطی نداره و قالب مشکلی نداره .

شما تنها راهی دارید (در صورتیکه میخواید ساید بار هم فعال باشه)اینه که اگه اخرین ارسال ها رو نصب میکنید با ادیت هوک بیاریدش بالای ساید بار.تا فضای بیشتری داشته باشه و بهتر نمایش داده بشه.اون مشکلی هم که تو عکس گذاشتید رو هم دیگه نخواهید داشت.

قالب حله و مشکلی نداره :wink1:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اگه shoutbox هم نصبه تو تنظیماتش عرضشو فول کنید تا سایدبار زیرش قرار بگیره (درصورتیکه اخرین ارسال ها نصب نیست یا غیر فعاله)

دوباره به سایت دمو بروید و چک کنید.حله

لینک ارسال

سلام وقت بخیر من میخواستم لگوی انجمن رو تغییر بدم هر کاری میکنم تغییر نمیکنه میشه راهنمایی کنید؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...