رفتن به مطلب

مد ارسال پیامک (sms) به همراه نسخه آزمایشی

فرید نجفلو

ارسال‌های توصیه شده

• 3 هفته بعد...

یک سوال در مورد ورژن بعدی برنامه کردم با اون امکانات جدید جواب ندادید لطف می کنید بگید زمان تقریبی کی هست ؟ چون واقعا نیاز دارم .

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نسخه جدید رو زمانی منتشر می کنم که چک لیستش کامل شده باشه و واقعا جدید باشه !!!

جوابتون رو هم تو همون پیام خصوصی دادم

• پسند 2
لینک ارسال

• 4 ماه بعد...

سلام

من یک مد احتیاج دارم که بتونم برای گروههای کاربری (که شماره شون رو موقع ثبت نام وارد کردن) از طرق پنل مدیریت، اس ام اس (برای اعلام اخبار) بفرستم

مشابه چنین پلاگینهایی در جوملا وجود داره.

چنین چیزی برای آی پی بورد وجود داره؟

ویرایش شده توسط hrss
  • پسند 1
لینک ارسال

سلام

مدش رو نوشتم ولی هنوز منشر نکردم

البته نواقص داره که هنوز فرصت نشده رفع کنم

• پسند 3
لینک ارسال

سلام

مدش رو نوشتم ولی هنوز منشر نکردم

البته نواقص داره که هنوز فرصت نشده رفع کنم

خیلی ممنون از پاسختون

در صورت امکان این قابلیت رو بذارین که بشه دسترسی ارسال پیامک رو به تعدادی از اعضا داد، و اونها بتونن از لیست گروههای کاربری، گروه کاربری رو انتخاب کنن و برای اون گروه پیام خودشون رو ارسال کنن. یا چه بهتر میشه اگه مثلا به کاربر x امکان ارسال پیامک گروهی فقط به گروه 1 و به کاربر y امکان ارسال پیامک گروهی فقط به گروه 2 رو داد. 

بازم ممنون از تیمتون 

• پسند 1
لینک ارسال

مدی که من نوشتم در سطح پنل ادمین هست و نه کاربرهای عادی!

در واقع با bulk mail در یک ردیف هست که اونم در سطح ادمین کار میکنه نه فرانت اند

که در اون می تونید گروه های کاربری رو انتخاب کنید و به تمام اعضا اون گروه که شماره معرفی کردن پیامک بفرستید

• پسند 3
لینک ارسال

پس اگه میشه به همین مدی که توی این تاپیک معرفی کردین, امکان انتخاب گروه کاربری رو اضافه کنین.

کاربردش اینه که توی انجمن گروههای کاربری ایجاد کرد و یک یا چند فرد رو به عنوان سرپرست گروه گذاشت که بتونه از طریق پیامک به اعضای گروهش اطلاع رسانی کنه

منم هدفم ایجاد چنین سیستمیه. ممنون میشم که برای اینکار راهنماییم کنین و یا اگه ایده دیگه ای دارطن بگین :)

• پسند 1
لینک ارسال

پس اگه میشه به همین مدی که توی این تاپیک معرفی کردین, امکان انتخاب گروه کاربری رو اضافه کنین.

کاربردش اینه که توی انجمن گروههای کاربری ایجاد کرد و یک یا چند فرد رو به عنوان سرپرست گروه گذاشت که بتونه از طریق پیامک به اعضای گروهش اطلاع رسانی کنه

منم هدفم ایجاد چنین سیستمیه. ممنون میشم که برای اینکار راهنماییم کنین و یا اگه ایده دیگه ای دارطن بگین :)

اولا که اگه دقت کرده باشید فعلا فروش این مد رو متوقف کردم چون اصلاحات مهمی قرار توش انجام بدم (قسمتیش انجام شده) ولی به خاط کمبود وقت طول کشیده

در ثانی اینمد در حال حاضر هم امکاناتی داره که مشخص کنید کدوم گروه های کاربری می تونن ازش استفاده و پیام ارسال کنن

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...