رفتن به مطلب

کدام هاست سرور برای میزبانی بهتره؟

محمدرضا امینی

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

من چند وقتی فرومم رو راه اندازی کردم اما چند بار به خاطر ضعف سرور از کار افتاده.

شما که تجربه بیشتری دارد از کدوم شرکتهای هاستینگ راضی هستید و به نظر شما من از چه شرکتی خرید کنم و فرومم رو انتقال بدم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من رو دو شرکت نت افزار و پارس پک .انجمنم بوده..نت افزار عالی هست و هیچ مشکلی نداره..فقط مشکل حجم دیتابیس داره ..که زیاد نمیتونی افزایش بدی...والان رو پارس پک هستم ..درسته یکم هزینه بیشتره..ولی راضی کنندس ..و دستتم برای ارتقا و تغییرات باز است و نمودارها نوع و مقدار مصرف منابع رو دقیق نشون میدن

فقط یه نکته اگه واقعا میخواین از همه لحاظ خیالتون راحت باشه رو شرکتهای معتبر و ترجیحا ثبت شده برید که اطمینانی هستن

ویرایش شده توسط STALKER
لینک ارسال

سلام من از پارس وب سرور هم هاست دانلود دارم هم هاست پر ترافیک میزبانی .

قیمتاش مناسب تره امکاناتش بالاست پشتیبانیش هم عالی . بنظرم این گزینه خوبیه چون توی چند شرکت من سرویس داشتم که این بیشتر پسندم میشه . اینم لینکش : پارس

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

لطفاً سوالاتی که جنبه ی پشتیبانی IPB ندارن رو در بخش پشتیبانی ارسال نکنید 

لینک ارسال

همونطور که دوستان هم گفتند از شرکت ها بهتره خرید نمایید . رو بیشتر شرکت ها مثل netafraz , pars dev , paranddata , irpowerweb و... کار کردم کارشون خوبه

,

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...