رفتن به مطلب

"دنبال کردن موضوع" به صورت پیشفرض

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

چه جور میشه کاری کرد که افراد شرکت کننده در تاپیک به صورت پیش فرض هرگاه پاسخی در اون موضوع ایجاد شه براشون ایمیل بشه، یعنی بدون نیاز به زدن دکمه "دنبال کردن موضوع" مشترک بشوند، و سوال دوم اینکه آیا اصلا این رو پیشنهاد می کنید؟ الآن بعضی انجمنهای بزرگ همینطور هستند، مثل وب هاست تاک که خیلی هم جالبه و باعث میشه که افراد سریع از جوابها با خبر بشن و به بحثها کشونده شن

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله امکان داره، کافیه شما تنظیمات پیشفرض رو برای همه کاربران فعال کنید، اگه اونا خودشون از این کار ناراحت شدن تنظیم خاص خودشون رو انجام میدن.

• پسند 3
لینک ارسال

در مورد سوال دوم که آیا پیشنهاد می کنید یا نه؟ باید بگم که من خودمو مثال میزنم و سایت IPBFarsi رو من فعال کردم و هر جوابی ارسال میشه بهم ایمیل میاد ولی بعضی سایت ها هستند که اسپم کردم و اگه حتی یه ایمیل از اونجا بیاد میره پوشه اسپم. کاربر باید تشخیص بده.

• پسند 3
لینک ارسال

با سلام
در System Setting بخش User Profile برید و گزینه Default follow method on registration رو مطابق دلخواه تون تغییر بدید.همچنین به Members > Notification Defaults برای تنظیمات بیشتر برید و تنظیم کنید. تنظیمات شما فقط برای کاربران جدید اعمال می شه که عضو خواهند شد.
موفق باشید

• پسند 5
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...