رفتن به مطلب

تغییر مکان سرچ

ارسال‌های توصیه شده

با سلام من تازه کارم و فعلا روی لوکال هاست دارم یاد میگیرم  یه سوال از اساتید داشتم

میخوام منوی سرچ انجمن بیاد جایی که الان منوی سرچ همین انجمن هست باید چیکار کنم هرچی تو انجمن گشتم چیزی پیدا نکردم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

باید از طریق ادیت و جابجا کردن کدهای قسمت سرچ انجمن در template قالب. این رو انجام بدید.کدهاش در فایل

Global_templates هست

.از چه قالبی استفاده میکنید?

با ابزار های developer tools مرور گرها میتونید ببینید قسمت سرچ چه کدهایی داره سپس کلشو کات میکنی و بعدش تو هر قسمتی هم که میخوای قرار بدی با خمون ابزار میببنی کجاست و چه کدی داره و اونجا پیست میکنی.

با inspect element مرورگرهامیتونب راحت کدها و ... ها رو در بیاری.

اگر اصلا با html. و css حتی در حد جزیی هم اشنایی ندارید پیشنهاد میکنم به یه نفر دیگه بسپرید براتون انجام بده.اگر هم خودت خواستی انجام بدی قبلش یه بکاپ بگیر از قالبت تا در صورت بروز مشکل بتونی بازگردانی کنی.

موفق باشی

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

پ.ن: من به سیستمم دسترسی ندارم نمیتونم برات انجام بدم.با گوشی انلاینم.

لینک ارسال

ممنون از توضیحاتتون قالبم  اینه

IPBOARD-DEFAULT-SKIN

از همین انجمن دانلود کردم فقط نمیتونم کدهای مربوط به محل قرار گیری رو پیدا کنم الا سرچ انجمن میاد سمت چپ هدرم تو Global_templates قسمت quicksearch این کدرو دستکاری میکنم فقط چپ و راست میره <div id='search' class='left'>

ویرایش شده توسط konjkav
لینک ارسال

استاد اینکه گفتی یعنی چه :biggrin1:

مهندس این کد رو تو چه فایلی و چه قسمتی قرار بدم  من سوادم پایینه زیر دیپلم توضیح بده

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

این ی که گفتند همه ی اون کدهایی که باید تغییر داده بشه نیست.
نید تا سر فرصت مناسب بیام دقیق براتون اموزش بذارم
ازونجاایی که انجمنی هم فعلا نداری پس زیاد عجله ای نیست.کمی صبور باشی دستم به سیستمم رسید اموزش میذارم

لینک ارسال

این ی که گفتند همه ی اون کدهایی که باید تغییر داده بشه نیست.

نید تا سر فرصت مناسب بیام دقیق براتون اموزش بذارم

ازونجاایی که انجمنی هم فعلا نداری پس زیاد عجله ای نیست.کمی صبور باشی دستم به سیستمم رسید اموزش میذارم

دستت درد نکنه  منتظر میمونم حالا که داری زحمت میکشی یه مقدار هم درمورد فایلهایی که قالب انجمن رو تشکیل میدن توضیح بده  یکم اطلاعات در مورد mybbدارم اما IPB کلا بیسوادم

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...