رفتن به مطلب

به نظر شما؟

کدخدا سعید

طرح روی تیشرت  

14 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدوم طرح؟

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان
کدوم یکی از این طرح ها رو بیشتر میپسندین؟
روی تیشرت تمامی اعضای تیممون قراره چاپ بشه

طرح شماره 2 بیشتر به دل خودم چسبید ، نظر شما چیه؟

طراحش هم خودم بودم :DD:

روی عکس کلیک کنید کیفیتش بهتر میشه:

post-1053-0-99334700-1384005509_thumb.jp

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

همشون قشنگن ولی شماره دو قشنگتره البته رنگ پیراهنش سیاه نباشه قشنگتر هم میشه... :D

لینک ارسال

با سلام

معمولا طرح هایی که بدین شکل چاپ می شوند سعی می شود خیلی هوشمندانه یک موضوع را در ذهن بیننده قرار می دهند تا دفعات بعدی براحتی بتوانند با آن ارتباط بر قرار کنند

شما این طراح هایی که زده این هیچ موضوع مطلب و طرح خاصی نیست و بیننده فقط یک کلمه کد خدا را دیده و در ذهن می گوید کد خدا چه معنی دارد چی هست!

این است که بهتره مثلا اگر سایت شما موضوع خاصی را دنبال می کند در طراحی نیز پیاده سازی شود تا بیننده بهتر بتواند درک کند طرح شما را

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

معمولا طرح هایی که بدین شکل چاپ می شوند سعی می شود خیلی هوشمندانه یک موضوع را در ذهن بیننده قرار می دهند تا دفعات بعدی براحتی بتوانند با آن ارتباط بر قرار کنند

این تیشرت قرار نیست که بین عموم مردم پخش بشه ، برای استارتآپ ویکند بعدی اصفهان یا تهران بنده و تیمم اونجا حضور داریم

این تیشرت فقط افراد گروه رو متمایز میکنه و نیازی نیست حرف خاصی رو برسونه ، مگه جلد کتابه که مفهومی باشه!

شما این طراح هایی که زده این هیچ موضوع مطلب و طرح خاصی نیست و بیننده فقط یک کلمه کد خدا را دیده و در ذهن می گوید کد خدا چه معنی دارد چی هست!

اونایی که نیازه بدونن کدخدا چی هست و کجا هست،  میدونند! همینطور هیچ مطلبی هم نیاز نیست منتقل بشه ، همونطور که گفتم اعضای تیم متمایز و هماهنگ توی استارتاپ حضور پیدا میکنند

این است که بهتره مثلا اگر سایت شما موضوع خاصی را دنبال می کند در طراحی نیز پیاده سازی شود تا بیننده بهتر بتواند درک کند طرح شما را

این تیشرت تبلیغاتی نیست ، معرف نام تیم هست! هدف و هنر تیم توی نتیجه ی استارتاپ مشخص میشه!

موفق باشید

لینک ارسال

ایده جالبی است ..

حالا سعید در کل چیکار میکنی شما و تمیت ؟

منظور فعالیتتون چیه

کلا توی حیطه فناوری اطلاعات کار میکنیم

فاز اصلی کاریمون برنامه نویسی وب هست(هم لینوکس و هم ویندوز) - خودم هم توی زمینه Front-end کار میکنم

توی فاز های بعدی:

برنامه نویسی تحت ویندوز

اندروید

مدیریت و راه اندازی شبکه های محلی

و...

و مهمترینش هم پیاده سازی ایده هست (وب / اندروید / ویندوز)

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...