رفتن به مطلب

انتقاد شدید فاقد عکس بودن قالبها

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت همه مدیران و کاربران زحمت کش IPB بنده دارم سایت ساگ بی سانگ را برمیگردونم تا چند روز دیگه بالا میاد با سیستم وردمرس قالب اختصاصی psd طراحی شدهو اختصاصی به وردپرس تبدیل شده میخواستم اول انجمن وی بویلتین نصب کنم اما با ددیدنipb که جدیدا تو ایران داره خوب جا میفتا و امکانات فوق العاده زیبا و از همه مهمتر گرافیک خیلی خوبه این سیستم به این نتیجه رسبدم انجمن سایتمو از این سیستم نصب کنم لی یه گلگی که هز مدیران دارم اینکه چرا قالبهایی که قرار داده میشه برای دانلود و یا فروش دمو نداره عکس نداره خواهش میکنم از این به بعد زحمت که نیکشید قالب قرار میدید یه عکسم از قالب حتما بزارید که اول ببینیم بعد دانلود کنیم ممنون

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام،

اولا خوشحال هستیم که شما هم به کاربران IPB اضافه میشوید و اینکه برای تمامی قالب ها حتما عکسی قرار داره، چون بدون عکس من جائی ندیدم، فقط امکانی که توی IPB هست اینه که یک نسخه از اون توی انجمن هست و نسخه دیگه تو بخش دانلود، تو قسمت انجمن که ظاهرا شما اونا رو دیدین، عکسی وجود نداره ولی با کلیک بر روی "برای دانلود به ..." کلیک کنید به بخش دانلود منتقل خواهید شد که عکس های قالب رو خواهید دید. 

موفق باشید.

• پسند 5
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

طبق گفته امیرجان همه قالب های موجود در انجمن اسکرین شات دارن ، شما کمی عجله کردین و سربع تاپیک زدین 

در هر صورت خوش اومدید به انجمن قدرتمند IPB.....

• پسند 3
لینک ارسال

ااااااااا اوکی پس حله شرمندم دوستان من با گوشی اومده بودم عذرخواهی میکنم از همه مطمئنم تا یکسال دیگه محبوبترین انجمن ساز ایران هم میشه

• پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...