رفتن به مطلب

یه چند تا پیشنهاد

ahadto

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان، چند چیز به ذهنم رسید گفتم شاید به درد بخوره:

1. برای پیامهای خصوصی و ایمیلهای فرستاده شده یه استایل مناسب قرار بدید، الآن حتی راست چین هم نیستند و فونتشون هم تاهما نیست، اگه بشه یه کادر قشنگ و یه هدر و فوتر مناسب براش تعریف بشه خیلی خوب میشه، اینجوری آدم رغبت نمی کنه بخونه

2. درسته خیلی از شماها تا حالا با پنل انگلیسی کار کردید و عادت کردید، اما فکر خودتون رو نکنید، الآن خیلی ها که می خوان انجمن تازه نصب کنن، اگه بدونن که پنل آی پی بورد فارسی هست خیلی فراگیر تر میشه و خیلی ها رغبت پیدا می کنن که نصب کنن، حالا درسته بعضی عبارتها ترجمه روون فارسی نداره و ... ولی فک می کنم 90 درصدش رو میشه فارسی کرد بدون مشکل و شما دو تا فایل فارسی قرار بدید، یکی فارسی ساز معمولی و یکی هم فارسی ساز انجمن و پنل، اینجوری خیلی از مشکلات حل میشه و باعث میشه کاربران پاسخ خیلی از سؤالاتشون رو بگیرن و با این انجمن ساز خیلی راحتتر کار کنن و قابلیتاش براشون نمایان شه

3. توی آی پی بورد یه تغییرات جزئی بدید اشکالی نداره، مثلا برا اطلاعات کاربری استایل مناسب تعریف کنید و فونتش رو تاهما کنید تا احتیاج نباشه هر کی برا خودش این کار رو کنه و ...

4. قسمت راهنمایی رو اگه فارسی سازی کنید خیلی عالی میشه و کار کاربرای تازه کار ما رو راه میندازید، اگه یکی از دوستان زحمتش رو بکشه و توی آپدیتها، تنظیمشون کنه خیلی توپ میشه

با تشکر از زحمات شما

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

1. برای پیامهای خصوصی و ایمیلهای فرستاده شده یه استایل مناسب قرار بدید، الآن حتی راست چین هم نیستند و فونتشون هم تاهما نیست، اگه بشه یه کادر قشنگ و یه هدر و فوتر مناسب براش تعریف بشه خیلی خوب میشه، اینجوری آدم رغبت نمی کنه بخونه

سلام

این یک کار شخصی هست و هرکس بنا به سلیقه ی خودش برای انجمنش انجام میده.چطور میگین راست چین نشده؟ عکس بذارین شاید قالب شما مشکل داره!

2. درسته خیلی از شماها تا حالا با پنل انگلیسی کار کردید و عادت کردید، اما فکر خودتون رو نکنید، الآن خیلی ها که می خوان انجمن تازه نصب کنن، اگه بدونن که پنل آی پی بورد فارسی هست خیلی فراگیر تر میشه و خیلی ها رغبت پیدا می کنن که نصب کنن، حالا درسته بعضی عبارتها ترجمه روون فارسی نداره و ... ولی فک می کنم 90 درصدش رو میشه فارسی کرد بدون مشکل و شما دو تا فایل فارسی قرار بدید، یکی فارسی ساز معمولی و یکی هم فارسی ساز انجمن و پنل، اینجوری خیلی از مشکلات حل میشه و باعث میشه کاربران پاسخ خیلی از سؤالاتشون رو بگیرن و با این انجمن ساز خیلی راحتتر کار کنن و قابلیتاش براشون نمایان شه

در مورد این موضوع کلی بحث شده میتونید پیشنهادات و جواب های مدیران رو ببینید که فکر نمیکنم غیر معقول جواب داده شده باشه..

3. توی آی پی بورد یه تغییرات جزئی بدید اشکالی نداره، مثلا برا اطلاعات کاربری استایل مناسب تعریف کنید و فونتش رو تاهما کنید تا احتیاج نباشه هر کی برا خودش این کار رو کنه و ...

اینم دوباره به سلیقه ی افراد برمیگرده و فکر میکنم به قالب هم مربوط میشه(تا جایی که من میدونم)

قسمت راهنمایی رو اگه فارسی سازی کنید خیلی عالی میشه و کار کاربرای تازه کار ما رو راه میندازید، اگه یکی از دوستان زحمتش رو بکشه و توی آپدیتها، تنظیمشون کنه خیلی توپ میشه

در دست اجراس.انشالا بزودی قرار میگیره

• پسند 3
لینک ارسال

سلام

این یک کار شخصی هست و هرکس بنا به سلیقه ی خودش برای انجمنش انجام میده.چطور میگین راست چین نشده؟ عکس بذارین شاید قالب شما مشکل داره!

منظورم اون پیامهای خصوصی و هر چیز دیگری هست که به کاربر ایمیل میشه، هر ایمیلی که برام میاد چپ به راسته و اگه یه استایل ساده هم اضافه کنید فک می کنم خیلی بهتر بشه

در مورد این موضوع کلی بحث شده میتونید پیشنهادات و جواب های مدیران رو ببینید که فکر نمیکنم غیر معقول جواب داده شده باشه..

نمی دونم والا، من که دلیل خاصی رو پیدا نکردم، فقط همین بود که بعضی کلمات معادل فارسی نداره و برا پشتیبانی سخت میشه که اینها چیزی نیست، شما یه ترجمه واحد داشته باشید و اصلا اونجاهایی که معادل فارسی نداره رو توی پانتز مثلا توضیح بدید یا اصلا ترجمه نکنید، اینجوری کلی از کاربرها راحتتر می تونن کار کنن

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

منظورم اون پیامهای خصوصی و هر چیز دیگری هست که به کاربر ایمیل میشه، هر ایمیلی که برام میاد چپ به راسته و اگه یه استایل ساده هم اضافه کنید فک می کنم خیلی بهتر بشه

برای این کار شما می تونید برای انجمن خودتون در صورت نیاز از این آموزش استفاده کنید:

http://ipsfarsi.com/topic/12796-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-IPB/

• پسند 3
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...