رفتن به مطلب

لطفا بخوانید

sniper

ارسال‌های توصیه شده

دوستان من قبلا پست های کاربران جدید مثل خودم رو خوندم و پاسخ شمارو هم دیدم ، 

یکی گفت اینجا بچه بازی نیست و کسی که لاتین مسلط نیست باید بره سراغ انجمن های ساده ای مثل مای بی بی و .. 

خوب لطف کنید برای مد ها و فایل هاتون یک اسکرین شات حداقل بزارید ببینیم چی به چیه ، چون تو بعضی دانلود ها فارسی هم توضیح داده نشده حتی یک کلمه ، من دیگه لینک نمیزارم مثلا گفته شده " فایل ارسالی از طرف یکی از کاربران "  با سپاس   

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

به نهظر من یکی که کلا تا حالا با انجمن ساز ها اصلا کار نکرده اشتباه میکنه برای اولین بار بخواد به طور حتمی انجمنش رو راه بندازه بلکه تو لوکال باید باهاش ور بره کار باهاش رو یاد بگیره و بلا سرش بیاره تا بعدا به مشکلات زیاد نخوره.

دوستان گفتن و منم گفتن.تسلط نمیخواد.کاربر در حد دوره ی راهنمایی و دبیرستان انگلیسی بلد باشه خیلیه و مشکلی نخواد داشت.الان کسی که زبان انگلیسی بلد نباشه حتی یه مقدار کم واقعا یکی از کمبود های زندگیشه.

معمولا از اسم هوک ها میشه فهمید برای چه کاریه ولی اینکه توضیحات رو قرار نمیدن رو به شما حق میدم.

برای نشون ندادن سکرین شات ها به خاطر غیر فعال بودن یکی از فانکشن ها ی php در سرور بوده که لود نمیشدن.الان فیکس شده.

• پسند 3
لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

دوستان من قبلا پست های کاربران جدید مثل خودم رو خوندم و پاسخ شمارو هم دیدم ، 

یکی گفت اینجا بچه بازی نیست و کسی که لاتین مسلط نیست باید بره سراغ انجمن های ساده ای مثل مای بی بی و .. 

خوب لطف کنید برای مد ها و فایل هاتون یک اسکرین شات حداقل بزارید ببینیم چی به چیه ، چون تو بعضی دانلود ها فارسی هم توضیح داده نشده حتی یک کلمه ، من دیگه لینک نمیزارم مثلا گفته شده " فایل ارسالی از طرف یکی از کاربران "  با سپاس   

بله، اون حرفو من زدم و باز رو حرف خودم هستم، چون دوستان گفتند که مای بی بی فارسی هست منم گفتم که اگه با اون راحت هستید با اون کار کنید و الان باز هم میگم که طبق گفته دوستمون آقا سعید کسی که انگلیسی ندونه نه تنها توی نت بلکه توی زندگیش هم کمبود داره، شما وقتی لوازم آرایشی اصل میخرین (مثلا آلمانی) چرا نمی گین که من اینو می خوام به صورتم بزنم و باید بدونم که با پوستم سازگار هست یا نه و سعی می کنید که هر طور شده اون متن انگلیسی رو بخونین و IPB هم همینطور، ولی در مورد دانلود فایل ها حق با شماست و من خودم تا حالا بدون اسکرین شات و بدون توضیحات فارسی فایلی رو برای دانلود نگذاشتم.

• پسند 2
لینک ارسال

قدر زر زگر شناسد.قدر گوهر گوهری...

باید با phpbb و mybb و... کار بکنن دوستان تا متوجه تفاوتها و برتریها بشند...

هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد...

فارسی نبودن ادمین پنل ای پی برد اولا برای همه مشکل نیست.دوما برای دوستانی که مشکله،کاملا قابل حله...

وکلی ضرب المثل دیگه راجع به آی پی بی که الان یادم نمیاد... :chakerim:

• پسند 3
لینک ارسال

این صحبتی که گفتی مال من و برادر امیر بود که واقعا درسته کسی که با هاسته کاملا خارجی سرور که فارسی نیستن کار میکنه نباید از ادمین پنل بناله یا هم اگر بلد نیست از دیگر انجمن ساز ها استفاده کنه واقعا این مشکلی نیست مشکلات خیلی چیز های بزرگ تری هستن ولی اونا رو ول کردن دوستان چسبیدن به جزئیات

• پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...