رفتن به مطلب

پیشنهاد یک هاست خوب

هادی

ارسال‌های توصیه شده

سلام

چون دیدم خیلی ها مشکل جدی با هاست و سرور مجازی دارن، تصمیم گرفتم یه هاست خوب معرفی کنم که یه قابلیت خوب داره

قبلش بگم که خودم قبلا هاست سالیانه گرفتم که مشخصاتش مجهول بود و سرعت زیاد خوبی نداشت، قطعی داشت (خیلی بد نبود)

رفتم سرور مجازی گرفتم با کلکسو دیدم بکابو بالا نمیاره

رفتم سرور مجازی مدیریت نشده گرفتم، تووش زدپنل نصب کنم به مشکل برخوردم

ولی یه پلن هاست دیدم که عالی بود (به نظر من از سرور مجازی هم بهتره) سرورهای سایتهای پر بازدید منابع عادی رسانگار

خود شرکت در هاستینگ تاک هیچ معترضی نداره و همه ازش راضی هستن (آقای صالحی)، کارشون رو بلدن یعنی نیازی نیست بهشون وظایفشون رو آموزش بدم، کاملا حرفه ای هستند

بزرگترین مزیت این سرویس بروز بودن سخت افزارها و نرم افزارها و همچنین بهترین کنترل پنل یعنی سی پنل هست (11.3) !

بماند که سرویس های بالاتر و باسرعت بهتری هم دارند

منم که طبق معمول اینقدر تیکت زدم این آخری بهم گفت: مارو باگوگل اشتباه گرفتی! البته حق داره، کسی که هاست می گیره باید خودش کاربلد باشه، پشتیبانی برای حل مشکلاته نه مدیریت سرویس من ...

این معرفی فقط برای اینه که اونهایی که کار بلد هستند از دیگران ناکارامد شناخته بشن.

رســانــگار (کد کاربری من !)

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته اگر قصد خرید داشتید، حتما قبلش بگین عدد suhosin هاستتون رو اینطوری تنظیم کنن (اینا کمترین حد هستند) برای IPB (عدد suhosin شون کمه، رمشون 512 البته بسته به سرویس، حالت اطمینان همیشه خاموش!)

suhosin.post.max_vars = 4096

suhosin.request.max_vars = 4096

suhosin.post.max_value_length = 100000

suhosin.request.max_value_length = 100000

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...